Co-drive z Wojtkiem Chuchałą – Tor Kielce-Miedziana Góra

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

1 999,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Przejazd jako pasażer z Wojtkiem Chuchałą

Przejażdżka jako pasażer u boku Mistrza Rajdowego Wojtka Chuchały to spełnienie marzeń dla wielu miłośników czterech kółek. Jazda realizowana jest treningowym samochodem – Subaru Impreza STI, który dysponuje mocą 310 KM. Kierowca pokona kilkukilometrową trasę na torze wyścigowym i zaprezentuje możliwości pojazdu. Możesz wręczyć voucher bliskiej Ci osobie, lub samemu wziąć udział w realizacji i cieszyć się towarzystwem Mistrza Rajdowego podczas przejazdu na torze. Przejażdżka trwa aż 30 minut, co ucieszy nawet najbardziej wymagającą osobę. 

Mistrz Rajdowy

Wojtek Chuchała to znany i ceniony kierowca rajdowy, który na swoim koncie posiada między innymi tytuł Mistrza Europy i Mistrza Polski. Nie bez znaczenia, podczas atrakcji jest wybór auta, to właśnie za kierownicą Subaru Wojtek w 2016 roku zdobył Mistrzostwo. Jazda jako pasażer to idealny prezent dla fana motoryzacji, stwarza niepowtarzalną okazję do spędzenia czasu w towarzystwie kierowcy rajdowego i obserwacji jego pracy za kierownicą. 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Czas trwania
30 minut
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Usiądź jako
pasażer
Dodatkowe informacje
Uczestnik atrakcji musi się pojawić na 10 minut przed planowaną godziną realizacji usługi.
Pogoda
W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jazdy realizowane od kwietnia do października.
Informacje dla oglądających
Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy.
Lokalizacja
Kielce-Miedziana Góra.

Napisz opinię

Co-drive z Wojtkiem Chuchałą – Tor Kielce-Miedziana Góra

Co-drive z Wojtkiem Chuchałą – Tor Kielce-Miedziana Góra

Weźmiesz udział w wyjątkowej przygodzie, która na długo pozostanie w Twojej pamięci. Przekonasz się na własnej skórze, jaką prędkość może osiągnąć na torze Mistrz Rajdowy.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej