Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X

Dziesiąta generacja Mitsubishi

Przejażdżka Mitsubishi to niebywała atrakcja dla każdego fana motoryzacyjnych wrażeń. Już teraz sam możesz się o tym przekonać. Siadając za kierownicą i odpalając silnik od razu poczujesz emocje jakie wywołuje to auto. Będziesz miał do dyspozycji tor wyścigowy, który pozwala, aby w pełni wykorzystać potencjał EVO! To idealna atrakcja nie tylko dla fana motoryzacji, ale również kogoś kto ceni elegancję i jakość wykonania. Kup voucher dla siebie lub na oryginalny prezent dla chłopaka. To prostsze niż myślisz.

Mitsubishi Lancer EVO X

Ostatnia edycja modelu Mitsubishi Lancer pojawiła się na rynku w 2007 r., a jego sława rosła w oszałamiającym tempie dzięki nowej sylwetce i wyróżniającym się osiągom. 370 KM ukrytych pod maską tego sportowego, seryjnego samochodu osobowego pozwala osiągnąć 242 km/h. Przód pojazdu wyróżnia charakterystyczna dla marki atrapa chłodnicy, która stylistycznie nawiązuje do myśliwca F-2. Jazda Mitsubishi, a konkretnie najnowszą, dziesiątą już generacją legendarnego Mitsubishi Lancer Evolution leży w sferze pragnień niemal każdego miłośnika motoryzacji i rajdowych doświadczeń. Spełnij marzenia swoje lub kogoś bliskiego. Kup voucher na prezent lub zasiądź za kierownicą Lancera Evo X. Niech przejażdżka samochodem rajdowym uszczęśliwi tego, komu podarujesz taki nietuzinkowy prezent.

Dane techniczne:Mitsubishi Lancer EVO X
Prędkość max 242 km/h
Silnik 2.0 l Turbo R4
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4.8 sekundy
Moc 370 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: