1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Subaru

Jazda Subaru po torze lub ulicami miasta

Jazda sportowym Subaru to dla wielu miłośników czterech kółek, spełnienie motoryzacyjnych marzeń. Jesteś fanem rajdów WRC, a może znasz kogoś takiego i pragniesz obdarować go wyjątkowym prezentem, który zapisze się w jego pamięci? Na naszej stronie znajdziesz vouchery na przejażdżki tą japońską rajdówką, na wybranym torze wyścigowym w Polsce.  Subaru to marka pojazdu, którą kojarzy każdy, niezależnie od tego czy jest zapalonym miłośnikiem motoryzacji. 


Czytaj więcej
Filtry
Pokaż więcej produktów

Sportowe Subaru

Subaru to japoński koncern, który zajmuje się produkcją samochodów od 1954 roku, kiedy to wypuścił pierwszy prototyp osobówki. W latach wcześniejszych pod innymi nazwami, był wiodącym producentem maszyn roboczych, samolotów i skuterów, jednak to dopiero pierwszy model auta osobowego, przeznaczony do sprzedaży podbił i zmotoryzował kontynent. W 1977 roku Subaru trafiło na rynek USA, gdzie skradło serce Amerykanów dwumiejscowym pick-upem, natomiast w 1992 roku wypuściło z fabryki swój najpopularniejszy model, który do dziś jest chętnie wybierany na całym świecie.

Jazda sportowym subaru

Subaru słynie z udziałów w licznych rajdach, tworzone są również grupy, które organizują wyścigi wyłącznie dla tych japońskich bestii. Seryjnie produkowane są z myślą o zwycięstwie i najczęściej wybierane są do jazdy po trudnych terenach, ze zmienną nawierzchnią i wieloma zakrętami. Silnik bokser (o parzystej liczbie tłoków, który każdy ma swoją komorę spalania, a usytuowane są na wspólnej osi), niska masa pojazdu oraz napęd na cztery koła, to wszystko wpływa na ich popularność wśród zawodowych kierowców. 

Subaru sportowe osiągnięcia 

Marka Subaru zdobyła łącznie 33 wygrane w eliminacji mistrzostw świata, z czego aż 21 uzyskał wyłącznie jeden model, który uznany jest za najbardziej udany samochód rajdowy. Najsłynniejszy kierowca rajdowy na świecie - Colin McRae, za kierownicą Subaru osiągnął swoje największe sukcesy. Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Mistrzostwa świata, Rajd Nowej Zelandii, a to wszystko z japońskimi modelami Subaru. Również wśród polskich rajdowców znajdzie się popularne nazwisko – Krzysztof Hołowczyc, który we współpracy z Subaru startował w licznych rajdach na arenie światowej. 

Znaczenie logo

Samo słowo Subaru w wolnym tłumaczeniu oznacza „zjednoczony”, a także plejady, które tworzy sześć gwiazd umieszczonych na logo marki. Gwiazdy mają oczywiście charakter symboliczny, przedstawiają firmy, które od wielu lat wchodzą w skład japońskiej spółki samochodowej i lotniczej Fuji Heavy Industries, produkującej samochody i części do Boeingów.

Jazda Subaru na torze

Na naszej stronie www.go-racing.pl znajdziesz kilka modeli Subaru, które będziesz mógł przetestować na torze wyścigowym. W Polsce zlokalizowane jest kilka takich miejsc, gdzie w sezonie wiosenno-letnim organizowane są całodniowe we eventy motoryzacyjne, które zrzeszają wielu miłośników czterech kółek. Podczas jazdy Subaru na torze, uczestnik pokona wyznaczoną trasę przejazdu, której długość uzależniona jest od lokalizacji toru. Podczas każdej przejażdżki, w samochodzie obecny jest instruktor, który zadba o prawidłowy przebieg jazdy i udzieli uczestnikowi cennych rad i wskazówek. 

Jazda Subaru prezent

Jazda Subaru to jeden z najczęściej wybieranych prezentów dla osoby, która interesuje się rajdami i pragnie poczuć się jak zawodowy kierowca. Jeżeli znasz kogoś takiego, to idealnym pomysłem na prezent będzie właśnie voucher na jazdę Subaru. W ofercie posiadamy przejażdżki za kierownicą oraz na miejscu pasażera (miejsce kierowcy zajmuje wtedy doświadczony instruktor). Osoba obdarowana na pewno na długie lata zapamięta taki prezent, a może okaże się to początkiem nowe pasji i jednorazowa jazda sportowym Subaru obudzi w kimś żyłkę rajdowca?! 

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: