Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Audi R8

Jazda Audi R8

Przejażdżka Audi R8

Sprawdź jak to piękne auto pokonuje ostre zakręty toru! Przejażdżka Audi R8 zapewni Ci wyjątkowe wspomnienia. Większość facetów marzy o tym, aby zająć miejsce kierowcy w tej niemieckiej maszynce do pokonywania granic prędkości! Spraw radość swoim bliskim i zabierz ich ze sobą! Profesjonalni instruktorzy zadbają o to, aby bezpieczeństwo imprezy było na najwyższym poziomie! Zamów kupon na jazdę i ciesz się realizacją.

Audi R8 - przejazd pełen emocji!

Audi R8 łączy w sobie niemiecką precyzję i elegancję ze sportowym designem. Zadziwia pełnym klasy i luksusu wnętrzem oraz agresywną linią nadwozia. To jedno z najbardziej komfortowych, a zarazem niesamowicie potężnych sportowych aut, które pierwszą setkę osiąga w 4,6 sekundy. Ogromna moc 430KM przenoszona na wszystkie cztery koła pozwala poczuć się pewnie na każdym odcinku toru. 

Dane techniczne: Audi R8
Prędkość max 302 km/h
Silnik 4,2 V8
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,6 sekundy
Moc 430 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: