Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4

Jazda OFF ROAD 4x4

Jazda OFF ROAD

Jazda za kierownicą samochodu terenowego to pełna adrenaliny przygoda dla prawdziwych mężczyzn, którym nie straszne są woda, piach i błoto. W zależności od wybranej lokalizacji jazdy realizowane są w terenie lub na specjalnie przygotowanym torze OFF ROAD. Samochody terenowe, którymi realizowane są jazdy to specjalnie zmodyfikowane auta seryjne, przystosowane do trudnych warunków i wymagających tras. Napęd 4x4, potężna moc silnika i wysokie zawieszenie sprawiają, że dla tych pojazdów praktycznie nie ma trasy nie do pokonania.

Co to jest OFF ROAD?

OFF ROAD to sport motorowy, polegający na jeździe samochodem terenowym po nieutwardzonych drogach. Jazdę OFF ROAD można uprawiać praktycznie wszędzie, od lasów i gór, przez kamieniołomy i wąwozy, aż po poligony i specjalnie przygotowane tory. W zależności od terenu, po którym się jeździ można wyróżnić kilka podstawowych odmian OFF ROADU. Najczęściej spotykaną formą jest OFF ROAD przeprawowy, który polega na pokonywaniu przeszkód terenu, takich jak strome podjazdy i zjazdy, trawersy, doły błotne i rzeki.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć

  • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę

  • Stworzysz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą terenówki

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: