Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Audi R8

Lamborghini Gallardo vs Audi R8

Lamborghini Gallardo vs Audi R8

Sam widok obu samochodów sprawia, że ciśnienie podnosi się automatycznie. A co powiesz na to, że nie musisz być tylko biernym widzem. Masz szansę zasiąść za kierownicą i zaszaleć na torze wyścigowym. To jest atrakcja dla osób z nadmiarem siły i energii, którą mogą wykorzystać prowadząc oba auta. Jazda Lamborghini sprawi, że poznasz co to niebywały komfort i precyzja jazdy. Natomiast przejażdżka Audi R8 pokaże do czego zdolne są auta, których moc sięga 400 KM. Opływowe kształty, drapieżne kolory i sportowy charakter tylko dodają temperamentu całej atrakcji. Pozwól innym cieszyć się z Twoich wyczynów i zabierz ich na tor. Możesz również sprawić komuś niespodziankę, której nigdy nie zapomni. Wystarczy, że kupisz voucher na prezent. Potrwa to chwilę, ale wspomnienia zostaną z Tobą na zawsze.

Niemiecka precyzja vs włoski temperament

Kiedyś Twój mężczyzna zachwycał się modelami aut. Teraz może się przejechać ich oryginałami. Kultowe modele i marki. Szybkie i nowoczesne samochody. To wszystko na torze wyścigowym do jazd super autami. A voucher na przejazd zamawiasz za pomocą kilku kliknięć. Co gwarantuje taki voucher? Jazdę samochodem rajdowym, a do tego na fotelu kierowcy w komfortowym Audi R8 z napędem na 4 koła. To auto może osiągnąć prędkość 302km/h. Kolejną moto atrakcją będzie przejażdżka za kierownicą Lamborghini. Włoska ikona motoryzacyjna, oznaczona logiem z bykiem. Mocne, szybkie i bezwzględne jak swój symbol. Do tego wygląd, który zapala iskrę w oku każdego mężczyzny.

     Audi R8          Dane techniczne Lamborghini Gallardo
302 km/h Prędkość max 315 km/h
4,2 V8 Silnik 5,2l
4,6 s. Przyśpieszenie do 100 km 3,4 s.
430 KM Moc 560 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut, analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.