Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda bolidami
 4. Jazda Ariel Atom 4

Jazda Ariel Atom 4

Jazda ultralekkim bolidem

Możliwość poprowadzenia bolidu produkcji brytyjskiej - Ariel Atom 4 to marzenie wielu pasjonatów czterech kółek. Bardzo małą waga pojazdu w połączeniu z potężnym silnikiem, daje możliwość rozwijania prędkości i przyspieszenia robiącego wrażenie nawet na doświadczonych kierowcach wyścigowych. Atrakcja realizowana jest w czasie trwania eventu motoryzacyjnego to wybranym torze samochodowym. Po przybyciu na miejsce, uczestnik spotka się z instruktorem, który zapozna go z Ariel Atomem 4 i przedstawi po krótce zasady realizacji. Następnie, obdarowany zajmie miejsce kierowcy, a instruktor usiądzie na miejscu pasażera. Podczas pokonywania kolejnych kilometrów, będzie udzielał cennych wskazówek.

Ariel Atom 4

To samochód pochodzący z Wielkiej Brytanii, jako jeden z nielicznych, składany jest ręcznie. Pojazd ma bardzo małą masę, zaledwie 595 kg. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu rurowej ramy i ograniczeniu wyposażenie do absolutnego minimum. Nie posiada drzwi, szyb bocznych, struktury nadwozia, czy dachu. Pojazd dysponuje mocą 320 KM, a do pierwszej setki rozpędza się w zaledwie 2,8 sekundy

Parametry

 • Silnik: 2.0L R4 Turbo
 • Pojemność sinika:1998 cm3
 • Przyśpieszenie do 100km/h: 2,8 s
 • Prędkość maksymalna: 260 km/h
 • Typ silnika: Spalinowy
 • Moc: 320 KM
 • Skrzynia biegów: Manualna

 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy Ariel Atom 4 odbywają się na zamkniętym torze wyścigowym, pod nadzorem doświadczonych instruktorów. Przed jazdą uczestnik otrzyma profesjonalny kask oraz przejdzie gruntowne szkolenie z zasad obowiązujących na torze, obsługi pojazdu, a także działania systemów bezpieczeństwa. Wymagane posiadanie ważnego prawa jazdy oraz bezwzględna trzeźwość.

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: