Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Tory
  3. Tor Modlin

Tor Modlin

Tor Modlin położony jest na terenie pięknego Nowego Dworu Mazowieckiego, około 39 km od centrum Warszawy, nieopodal Portu Lotniczego Modlin. Jest to obiekt stworzony z myślą o miłośnikach motoryzacji, chcących osobiście przetestować możliwości wymarzonych pojazdów. Wybudowany w spokojnej okolicy, otoczony lasem - ten nowoczesny obiekt w swojej ofercie ma organizację wielu imprez motoryzacyjnych, dzięki którym każdy ma szansę doświadczenia niesamowitych emocji związanych z cudami współczesnej motoryzacji. Zaczynając od konferencji dla małych firm przez duże imprezy dla fanów szybkiej jazdy. W sezonie wiosenno-letnim organizowane są na nim, m.in. eventy motoryzacyjne podczas, których można spełnić swoje marzenia dotyczące przejazdu sportowym samochodem lub bolidem. Oprócz samej jazdy po torze uczestnicy mają możliwość obejrzenia wszystkich maszyn znajdujących się na terenie Toru Modlin, rozmowy z wysokiej rangi kierowcami rajdowymi lub zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Poza eventami motoryzacyjnymi na torze są także organizowane szkolenia bezpiecznej jazdy, jazdy defensywnej jak również jazdy ekonomicznej, których głównym celem jest poprawienie techniki jazdy każdego kierowcy, zwiększenia wyobraźni, czy wypracowania odpowiednich zachowań w trudnych sytuacjach na drodze, dzięki czemu występuje mniejsze prawdopodobieństwo kolizji lub wypadku. Poza tym instruktorzy dużą wagę przykładają do wpajania szczególnie młodym kierowcom kultury jazdy. Takie szkolenia są organizowane także z myślą o tempie eksploatacji pojazdów. Wszystkie warianty proponowane przez Tor Modlin są organizowane pod okiem profesjonalistów, a na pierwszym miejscu stawiany jest komfort i bezpieczeństwo uczestników wydarzeń.
Dane toru:
nawierzchnia
asfalt
długość
1200 m
szerokość
12 m
zakręty
22
najdłuższa prosta
220 m
Pokaż więcej produktów
Tor Modlin 

Tor wyścigowy Modlin znajduje się na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, położonego w bliskiej okolicy Warszawy. Składa się z dwóch torów - szkoleniowego i sportowo-treningowego. Cały obiekt jest bardzo nowoczesny i komfortowy dla użytkowników. W budynku głównym znajdują się trzy sale wykładowe, trybuny, strefa VIP, a także tarasy widokowe, które zapewniają dobre pole obserwacji toru sportowo-wyścigowego, a także telebimów. Poza składającym się z trzech kondygnacji budynkiem głównym, uczestnicy mają także do dyspozycji centrum szkoleniowe, które powstało w miejscu starej prochowni z XIX wieku. To ostatnie miejsce urządzone w klimacie wojskowym, zostało odrestaurowane i unowocześnione pod okiem konserwatora zabytków. Tor Modlin został stworzony przez miłość do motoryzacji i adrenaliny dla osób, które mają ciarki na całym ciele, słysząc ryk silników. Obiekty, o których zwykle fani tylko śnią, w tym miejscu są na wyciągnięcie ręki.  

Parametry Toru Modlin 

Tor Modlin to duży obiekt składający się z kilku modułów, między innymi z dwóch torów: szkoleniowego i sportowo-treningowego. Pierwszy z nich składa się z trzech płyt: poślizgowej małej, poślizgowej dużej i poślizgowej okrągłej. Wyposażony jest w przeszkody mokre, suche, a także szarpak. Na torze szkoleniowym jest także sekcja motocyklowa, plac manewrowy i obszar ze wzniesieniami. Nieopodal toru szkoleniowego jest również tor ziemny przeznaczony dla fanów pojazdów terenowych, na którego obszarze można przetestować możliwości quadów, bądź samochodów do jazdy w trudnym terenie. 

Drugim torem jest tor sportowo-treningowy, po którym jeżdżą auta sportowe i bolidy. Ten ma 1200 metrów, a najdłuższa prosta wynosi 220 metrów, co pozwala na osiągnięcie niesamowitych prędkości testowanych pojazdów. Szerokość wynosi natomiast około 12 metrów. Nawierzchnia wyłożona jest asfaltem, który zapewnia o wiele lepszą przyczepność pojazdu, nawet w gorszych warunkach atmosferycznych. Ponadto plan toru pozwala na wybór wielu wariantów tras, ze względu na liczne zakręty. Stopień trudności pokonywanego dystansu jest dobierany do umiejętności kierowcy. Bardziej doświadczeni mogą wybierać te bardziej kręte, które wymagają większej precyzji. Dodatkowym atutem Toru Modlin jest to, że cały obiekt jest dobrze oświetlony, co pozwala na bezpieczną jazdę zarówno w dzień jak i wieczorem.

Imprezy organizowane na Torze Modlin 

Na terenie Toru Modlin organizowanych jest wiele wydarzeń motoryzacyjnych. Jest to wspaniała okazja dla wszystkich fanów motoryzacji. Uczestnicy mogą wziąć udział między innymi w: Classic Auto Cup, Drive Cup, Puchar Toru Modlin, czy Truck Day. Jest to gratka dla każdej osoby lubiącej motoryzację oraz niesamowita okazja do poszerzenia swojej wiedzy przez rozmowę z wykwalifikowanymi rajdowcami. Uczestnicy już od samego początku są także pod opieką instruktorów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w swojej branży i mogą udzielić wielu cennych porad. Ponadto Tor Modlin może pochwalić się współpracą z wybitnym polskim kierowcą, który już 18 razy zdobył tytuł mistrza kraju - Leszkiem Kuzajem. 

Nasza oferta jazd na Torze Modlin 

Tor wyścigowy Modlin jest miejscem realizacji najskrytszych motoryzacyjnych pragnień każdego kierowcy. W naszej ofercie jest możliwość przetestowania, m.in. najlepszych sportowych aut, np. Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Nissana GTR, Mitsubishi Lancer EVO czy bolidów takich jak KTM X-BOW. Naszym celem oprócz spełniania marzeń klientów jest również zapewnienie im bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, dlatego decydując się na jazdę naszymi Super Autami mają Państwo pewność, że nad osobą obdarowaną już od samego początku będzie czuwać doświadczony kierowca rajdowy, który na samym początku przeprowadzi krótkie szkolenie teoretyczne, tym samym przedstawiając możliwości wybranego pojazdu, a już podczas samej jazdy siedząc na fotelu pasażera i tym samym będąc przez cały czas do dyspozycji kierowcy i udzielając mu cennych wskazówek. Ponadto przejażdżka po torze jest indywidualna, więc nie ma ryzyka kolizji z innym uczestnikiem. Wybór Toru Modlin to gwarancja niezapomnianych emocji, które na pewno każdy uczestnik będzie wspominać z uśmiechem na twarzy. Nie czekaj, już dzisiaj kup przejazd na torze Modlin i przetestuj jego możliwości wraz ze swoimi bliskimi!


Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: