1. Go-Racing
 2. Tory
 3. Tor Modlin

Tor Modlin

Tor wyścigowy Modlin położony jest na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, około 39 km od centrum Warszawy, nieopodal Portu Lotniczego Modlin. Jest to obiekt stworzony z myślą o miłośnikach motoryzacji, chcących osobiście przetestować możliwości wymarzonych samochodów sportowych. Ten nowoczesny obiekt w swojej ofercie ma organizację wielu imprez motoryzacyjnych, dzięki którym każdy ma szansę doświadczenia niesamowitych emocji związanych z cudami współczesnej motoryzacji. 
Dane toru:
nawierzchnia
asfalt
długość
1200 m
szerokość
12 m
zakręty
22
najdłuższa prosta
220 m
Pokaż więcej produktów

Charakterystyka ogólna

 • Nazwa toru: Tor Modlin.

 • Adres: Ul. Generała Wiktora Thommée 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki.

 • Historia toru: Oficjalne otwarcie toru odbyło się w kwietniu 2018 roku. Centrum szkoleniowe należące do obiektu powstało w miejscu starej prochowni z XIX wieku. Miejsce to urządzono w klimacie wojskowym. Zostało odrestaurowane i unowocześnione pod okiem konserwatora zabytków.

Szczegółowy opis toru

 • Długość i konfiguracja: Tor Modlin to duży obiekt składający się z kilku modułów, między innymi z dwóch torów: szkoleniowego i sportowo-treningowego. Pierwszy z nich składa się z trzech płyt: poślizgowej małej, poślizgowej dużej i poślizgowej okrągłej. Wyposażony jest w przeszkody mokre, suche, a także szarpak. Na torze szkoleniowym jest także sekcja motocyklowa, plac manewrowy i obszar ze wzniesieniami. Nieopodal toru szkoleniowego jest również tor ziemny przeznaczony dla fanów pojazdów terenowych, na którego obszarze można przetestować możliwości quadów, bądź samochodów do jazdy w trudnym terenie.

  Drugim torem jest tor sportowo-treningowy, po którym jeżdżą auta sportowe i bolidy. Jego długość wynosi 1200 metrów. Plan toru, ze względu na liczne zakręty (jest ich aż 22), pozwala na wybór 8 konfiguracji tras. Stopień trudności pokonywanego dystansu jest dobierany do umiejętności kierowcy. Bardziej doświadczeni mogą wybierać te bardziej kręte, które wymagają większej precyzji.

 • Nawierzchnia: Nawierzchnia toru wyłożona jest asfaltem, który zapewnia dobrą przyczepność pojazdu, nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

 • Proste i szerokość toru: Nitka toru Modlin o długości 1200 metrów ma w swoim najszerszym miejscu aż 12 metrów, co pozwala na dynamiczne pokonywanie okrążeń toru. Najdłuższa prosta wynosi 220 metrów.

 • Otaczające środowisko: Tor Modlin zlokalizowany jest w spokojnej okolicy, a dookoła obiektu możemy podziwiać zielone lasy. Takie otoczenie sprzyja odpoczynkowi i rekreacji. 

 • Infrastruktura: Cały obiekt jest bardzo nowoczesny i komfortowy dla użytkowników. W budynku głównym znajdują się trzy sale wykładowe, trybuny, strefa VIP, a także tarasy widokowe, które zapewniają dobre pole obserwacji toru sportowo-wyścigowego, a także telebimów. Poza składającym się z trzech kondygnacji budynkiem głównym, uczestnicy mają także do dyspozycji centrum szkoleniowe. Dodatkowym atutem Toru Modlin jest to, że cały obiekt jest dobrze oświetlony, co pozwala na bezpieczną jazdę zarówno w dzień jak i wieczorem.

 • Bezpieczeństwo: O bezpieczeństwo na torze troszczy się zespół wykwalifikowanych instruktorów. Obiekt posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia, które zapewniają komfortową jazdę.

Historyczne wydarzenia i rajdy

 • W 2019 na Torze Modlin odbył się FCA Performance Days.

Aktualne wydarzenia i atrakcje na torze

 • Classic Auto Cup. 

 • Drive Cup. 

 • Puchar Toru Modlin. 

 • Truck Day.

 • Szkolenia bezpiecznej jazdy.

 • Go-Racing oferuje na Torze Modlin następujące atrakcje:

Opinie i recenzje

 • Tor Modlin jest opisywany jako kręty i techniczny tor, który daje możliwość sportowej jazdy i zdobycia nowych umiejętności. źródło

 • Uczestnicy wydarzeń podkreślają doskonałą organizację eventów oraz profesjonalizm instruktorów, którzy zapewniają bezpieczeństwo, jednocześnie udzielając instrukcji, jak maksymalnie wykorzystać potencjał auta.

Galeria i media

FAQ 

Czy są trybuny?

Tak. Trybuny gwarantują 150 miejsc siedzących.

Jaka jest nawierzchnia toru?

Tor ma asfaltową nawierzchnię.

Czy na tor można wjechać swoim autem?

Tak, na tor można wjechać swoim samochodem. Niezbędne jest posiadanie ważnego ubezpieczenia OC na ten pojazd.

Jakie pojazdy mogą używać płyt poślizgowych?

Płyty poślizgowe przeznaczone są dla aut osobowych, ciężarówek i autobusów.

Jaka jest długość najdłuższej prostej?

Najdłuższa prosta ma 220 metrów.


Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: