1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430

Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430

Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430

Jazda Lamborghini Gallardo czy Ferrari F430 to nie jest zwykła przejażdżka autem. To coś znacznie więcej - solidna dawka adrenaliny i niezapomniana motoryzacyjna przygoda. I teraz sam możesz się o tym przekonać. To marki samochodów z prawdziwą historią i tradycją, która mogłaby onieśmielić niejednego kierowcę. Wsiadając za kierownice obu aut, od razu poczujesz emanującą z nich energię. Z nami masz okazję zaszaleć na prawdziwym torze wyścigowym, spróbuj więc wycisnąć z tych aut ile tylko się da. Przejazdy samochodowe tego typu to prawdziwe wyzwanie, sprawdź czy i Ty dasz radę okiełznać pojazdy z tak potężnym silnikiem pod maską. 

Jazda Ferrari kontra Lamborghini

Producenci tych aut to giganci na rynku samochodowym, którzy dążą do doskonałości przy tworzeniu swoich aut. Wyróżniają je oryginalna linia nadwozia, ekskluzywne wnętrze i mocne silniki. Teraz sam możesz się przekonać, które prowadzi się lepiej i bardziej odpowiada Twoim preferencjom. Jazda Ferrari F430 czy Lamborghini Gallardo to niezwykłe doświadczenie, nawet dla najbardziej doświadczonego kierowcy. Zobacz jak za sprawą małego vouchera można spełnić wielkie marzenia.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń przejedziesz po jednym okrążeniu toru każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1 h przed jazdą.

Lamborghini Gallardo VS Ferrari F430
315 km/h Prędkość max 315 km/h
5,0l V10 Silnik 4,3l V8
3,8 s Przyśpieszenie do 100 km 4,0 s
560 KM Moc 490 KM

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: