Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ford Mustang

Jazda Ford Mustang

Jazda Fordem Mustangiem

Forda Mustanga znają z pewnością wszyscy fani motoryzacji. To prawdziwa kwintesencja amerykańskiej klasyki lat 60. Ford Mustang GT zyskał bardziej aerodynamiczny kształt niż poprzednicy, osiągając tym samym doskonałe przyspieszenie. Mimo wszystko prowadzenie tego pojazdu wymaga nie lada umiejętności, szczególnie przy większych prędkościach, kiedy niezbędne jest odpowiednie operowanie pedałem gazu. Osoba obdarowana voucherem, z miejsca kierowcy lub pasażera przekona się o tym, jak wymagająca jest jazda 300 konnym pojazdem, z napędem na tylną oś.

Niezapomniany przejazd!

Marzy Ci się przejażdżka samochodem sportowym? A może szukasz idealnego prezentu dla swojego chłopaka? Każdy może zasiąść we wnętrzu sportowego samochodu i udać się na niezapomnianą jazdę Fordem Mustangiem! Event dopracowany w każdym calu trwa cały dzień. Zabierz ze sobą swoich bliskich, będą mogli podziwiać piękne auta z najwyższej półki. Wszystkie przejazdy samochodowe po torze wyścigowym odbywają się pod czujnym okiem doskonale wyszkolonych instruktorów. 

Dane techniczne: Mustang GT
Prędkość max 256 KM/H
Silnik 3.7L V6
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 5,5 sekundy
Moc 305 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: