Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom

Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom

Cena od: 719 zł
Wybierz lokalizację (spośród 11 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Mapa dostępnych lokalizacji

Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom

Przejażdżka sportowymi autami na torze wyścigowym to atrakcja stworzona specjalnie dla miłośników czterech kółek. Zajmiesz miejsce za kierownicą dwóch sportowych samochodów i przekonasz się, co kryją pod maską! Jazda Lamborghini Gallardo to coś w sam raz dla fanów sportowej jazdy w luksusowym wydaniu. Z kolei Ariel Atom to lekki i zwrotny bolid, któremu nie można odmówić zaskakującej mocy. Przekonaj się na własnej skórze jakich emocji dostarcza dynamiczna jazda na torze i wybierz swojego faworyta. Potężna moc silnika, zawrotna prędkość i przyspieszenie, które dosłownie wgniata w fotel - z nami poczujesz niezapomniane, motoryzacyjne emocje.

Jazda Lamborghini Gallardo kontra Ariel Atom

Pojedynek Lamborghini Gallardo i Ariel Atom to konfrontacja dwóch światów motoryzacyjnych. Przejażdżka samochodem sportowym takim jak Lamborghini to ekskluzywne doświadczenie, na codzień dostępne jedynie dla nielicznych. Drapieżna sylwetka i ostre linie świateł dodają mu charakteru, a pod maską kryje się silnik o mocy 560 KM, który pozwala rozwinąć prędkość ponad 300 km/h. Usiąść za kierownicą tego auta to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla każdego mężczyzny. Inną odsłoną pojazdów torowych jest Ariel Atom - bolid, którego nadwozie oparte jest na konstrukcji rurowej. Auto nie posiada okien, drzwi oraz dachu, co przekłada się na jego niewielką masę całkowitą. Dzięki temu jednak auto jest niezwykle szybkie i przyspiesza do setki już w niecałe 3 sekundy. W 2011 roku Ariel Atom 500 ustanowił rekord na torze testowym Top Gear.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany. Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, zamkniętych dla innych uczestników ruchu. Odpowiednio przygotowana nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń przejedziesz po jednym okrążeniu toru każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1 h przed jazdą.

Lamborghini GallardoVSARIEL ATOM
315 km/h Prędkość max 225 km/h
5,2 Silnik 2,0
3,4 s Przyśpieszenie do 100 km 2,8 s
560 KM Moc 310 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent