1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. GKD

Jazda GKD po torze

GKD Sports Cars to firma specjalizująca się w produkcji samochodów sportowych opartych na platformach samochodów typu kit car. GKD Sports Cars słynie z precyzyjnej konstrukcji, doskonałej wydajności i niepowtarzalnego stylu. Samochody GKD są ręcznie budowane, a dzięki zastosowaniu lekkich materiałów, takich jak włókno węglowe i aluminium, samochody GKD mogą poszczycić się imponującymi osiągami i dynamiczną jazdą.  GKD Sports Cars to marka, która przyciąga entuzjastów samochodów sportowych oraz miłośników nietuzinkowych aut, który oferują nie tylko znakomite osiągi, ale także niezapomniane emocje i radość z jazdy. Zamów jazdę na torze już dziś i przekonaj się, jak ekscytujące doświadczenia za kierownicą  zapewniają  samochody GKD!
Czytaj więcej
Filtry

GKD

GKD Sports Cars - niewielka brytyjska firma, zajmująca się produkcją dwóch modeli samochodów - GKD Evolution oraz GKD Legend. Jej siedziba znajduje się w Boughton Monchelsea (Anglia) nieopodal Maidstone w hrabstwie Kent. Warsztaty GKD mieszczą się w Lenham. Ten brytyjski producent aut dostarcza gotowe pojazdy, bądź ich części do samodzielnego złożenia w domu.

Historia GKD sięga 2006 roku, gdy firma MD Peter Lathrope zakupiła projekt Ginetta G27. Auto zostało potem zmodyfikowane pod kątem poprawy zarówno stylizacji, jak i aerodynamiki. Firma GKD dzięki modelowi Evolution zdobyła w 2006 roku "Samochód Roku" od magazynu "Which Kit Car". Spośród 7 kategorii model Evolution wygrał aż 5. Dwa lata później GKD wprowadziło do obiegu dwa nowe modele (Evolution zostało zmodernizowane celem zastosowania układu biegowego BMW serii 3 (E36 / E46)), po czym zaprezentowało kolejny model - GKD Legend, podczas listopadowej wystawy w Exeter Kit Car Show. Oba modele zostały bardzo dobrze przyjęte nie tylko przez prasę, ale również przez opinię publiczną. GKD zawdzięcza swój sukces m.in. dzięki temu, że jest ono pierwszą firmą, która w dwóch modelach samochodów zastosowała podwozie BMW serii 3 (E36 / E46). 

Jazda GKD

Jazda własnym GKD jest naprawdę pasjonująca, ponieważ można samemu określić w jaki sposób zostanie zbudowane nasze auto. Najczęściej wybieranym sposobem na zmontowanie samochodu, jest kupno "Pakietu kompleksowego". Dzięki niemu można wybrać zarówno kolor pojazdu, jak i umiejscowienie kierownicy w danym modelu (dokładne informacje dotyczące m.in. ceny oraz konkretnych części dostępne są na stronie producenta). Jazda GKD będzie miłą przejażdżką również dla pasjonatów BMW serii 3, ponieważ brytyjski producent aut wykonuje swoje samochody właśnie z części samochodów wcześniej wymienionego niemieckiego wytwórcy. Jazda GKD jest dla osób, które nie boją się wyzwań, a także lubią brytyjski klimat samochodów, ponieważ nie da ukryć charakterystycznego wyglądu aut GKD.  

Jazda sportowym GKD

Jazda sportowym GKD jest przeżyciem, pozostającym na długo w pamięci. Osoby ciekawe emocji, płynących z rozrywki podczas oglądania właśnie tych modeli samochodów mogą skorzystać z oferty serwisu go-racing i wybrać przejażdżkę za kierownicą GKD na jednym z wybranych torów wyścigowych w Polsce. Natomiast dla osób, które nie posiadają prawa jazdy przygotowano prezent: Jazda GKD na miejscu pasażera. Wtedy miejsce kierowcy zajmuje doświadczony kierowca rajdowy. Prawdziwi pasjonaci motoryzacji mają także okazję porównania GKD z innymi pojazdami. Na go-racing można wykupić pakiet GKD vs BMW lub Subaru vs GKD vs BMW. JEśli dla kierowcy będzie to nadal zbyt mało, proponujemy mega pakiet, który upoważnia do przejażdżki pięcioma samochodami! Jazda Ferrari vs Lotus vs Subaru vs GKD vs BMW na torze Słomczyn zachwyci z pewnością każdego miłośnika czterech kółek. Jazda sportowym GKD może być jednym z lepszych pomysłów na niespodziankę urodzinową dla najbliższej osoby. Niezapomniane chwile są w stu procentach gwarantowane.

Samochody sportowe GKD

Samochody sportowe GKD mogą być zbudowane w każdym miejscu i o każdym czasie. Zapewne nasuwa się teraz pytanie: "Dlaczego?" Już spieszę z odpowiedzią. Brytyjska firma produkująca modele Legend i Evolution, podczas ich budowy wykorzystuje mechanizmy stosowane wielokrotnie nagradzanego, a zarazem wcześniej wymienionego BMW serii 3 E36 (produkowanego w latach 1991 - 1999), bądź E46 (wykonywanego w latach 1998 - 2006). Samochody sportowe GKD powstały z myślą o wykorzystaniu jak największej ilości części z serii samochodów marki BMW. Modele tych aut są niedrogie w produkcji, a jednocześnie bardzo dobre jakościowo. Samochody sportowe GKD to pojazdy wyczynowe, które nie narażają sprawdzonej niezależnej geometrii GKD podczas wyścigów.

Przejażdżka GKD to z pewnością atrakcja, która pozostanie w pamięci każdego kierowcy na długi czas. Jazda bolidem różni się od przejażdżki szybkim, ekskluzywnym pojazdem. Sam fakt otwartego dachu, czy braku drzwi sprawia, że jadąc GKD czujemy się zupełnie inaczej niż w tradycyjnym samochodzie.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: