Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Włoskiej produkcji Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio nie jest bynajmniej miejskim samochodem przeznaczonym do codziennego użytku. To istnie sportowy egzemplarz o zawrotnej mocy 510 koni mechanicznych pod maską. Wyposażona w silnik 2,9 l V6 Bi-Turbo rozpędza się do 100 km/h w mniej niż 4 sekundy! Napęd na tył stwarza także możliwość kontrolowanego poślizgu na zakrętach, podczas jazdy na torze wyścigowym. Producenci Alfy zadbali także o jej nowoczesny, sportowy, a zarazem elegancki design. Model Giulia Quadrifoglio wyróżnia się większą atrapą chłodnicy, wylotami powietrza w masce, otworami wentylacyjnymi w zderzakach, a także dyfuzorem z 4 końcówkami układu wydechowego.

Niezapomniany przejazd!

Chcesz sprawdzić się w roli kierowcy rajdowego? A może pragniesz podarować taki prezent bliskiej osobie, która jest miłośnikiem czterech kółek? Jazda sportowym samochodem po torze wyścigowym to wyjątkowe przeżycie, a także możliwość udziału w prawdziwym evencie motoryzacyjnym. Taka impreza trwająca cały dzień zrzesza fanów motoryzacyjnych w jednym miejscu!

Dane techniczne: Alfa Romeo
Prędkość max 307 KM/H
Silnik 2,9 V6 Bi-Turbo
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 3,9 sekundy
Moc 510KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.