1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Honda NSX

Jazda Honda NSX

Jazda Honda NSX

Sprawdź jak "japońskie ferrari" sprawuję się na profesjonalnym torze! Jazda Hondą dostarczy Ci emocji, których nie doświadczysz nigdzie indziej! Impreza jest całodniowa, więc możesz zabrać ze sobą swoich bliskich. Na pewno nie będą się nudzić! Każdy przejazd odbywa się pod czujnym okiem instruktora. Zamów voucher i spełniaj swoje marzenia!

Przejażdżka na profesjonalnym torze

580 konna Honda NSX z racji na swoje osiągi, śmiało może mierzyć się z najszybszymi autami na rynku. Japoński styl i nowoczesne technologie tworzą wyjątkowe połączenie dla najbardziej wymagających kierowców. Interesującym jest fakt, że przy produkcji tego samochodu asystowali kierowcy Formuły 1. Na własnej skórze przekonasz się jaka moc kryje się w tej hybrydowej, 3 silnikowej maszynie i jak sprawnie porusza się ona po torze wyścigowym! 

Dane techniczne:Honda NSX
Prędkość max 307 km/h
Silnik 3,5L V6 Turbo
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 3.3 sekundy
Moc 580KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: