Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevroletem Camaro

Jazda Chevroletem Camaro

Przejażdżka Chevrolet Camaro

Sprawdź jak radzi sobie Chevrolet Camaro na profesjonalnym torze wyścigowym! Jazda tym wyjątkowym autem z pewnością zadowoli każdego faceta! Dzięki nam udasz się na wspaniałą przygodę, którą będziesz wspominał przez długi czas! Wydobywający się dźwięk spod maski silnika tylko prowokuje, aby wcisnąć gaz do dechy! Cała przejażdżka Chevroletem Camaro odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora. Zabierz ze sobą kogo tylko chcesz na całodniową imprezę na torze!

Muscle Car!

Każdy pewnie zna żółtego Bumblebee z filmu Transformers. Nasz Chevrolet Camaro wywołuje równie ekstremalne emocje! To amerykańskie auto jak na Muscle Car’a przystało może pochwalić się 323 konnym silnikiem! Po przełożeniu tej mocy na tylną oś, asfalt zwija się podczas palenia gumy! Z pewnością większość facetów marzy o jeździe Chevroletem Camaro po profesjonalnym torze! Taka przejażdżka to idealny prezent dla faceta.

Dane techniczne:Chevrolet Camaro
Prędkość max 250 km/h
Silnik 3.6L V6
Przyśpieszenie do 100 km 6 sekund
Moc 323 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: