Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Aston Martinem V8 Vantage

Jazda Aston Martinem V8 Vantage

Przejazd Astonem Martinem

Na pewno słyszałeś o tej marce! Piękne charakterystyczne linie i luksusowe wnętrze. Każdy facet marzy o przejażdżce Aston Martinem V8 Vantage! Niesamowita moc 426 koni mechanicznych zagwarantuje fantastyczne przeżycie dla każdego miłośnika czterech kółek. Całodniowy pobyt na torze wyścigowym, w towarzystwie innych fanów motoryzacji na długo zapisze się w Twojej pamięci! Możesz zabrać ze sobą znajomych, którzy będą podziwiać Twój przejazd Astonem. Nie sposób zapomnieć o takim prezencie!

Aston Martin V8 Vantage

Wspaniały design Aston Martina V8 Vantage znalazł mnóstwo zwolenników w świecie motoryzacji. Jest to idealne połączenie luksusu ze sportowym zacięciem. Już samo patrzenie na to auto sprawia, że rodzi się w głowie myśl, aby przetestować go na torze. Jazda Aston Martinem wzbudza wiele pozytywnych emocji i pozostaje w pamięci na długi czas! Ogromna jednostka napędowa o pojemności 4.8 l sprawi, że adrenalina podskoczy w górne stadium. Gwarantujemy, że zdecydowana większość mężczyzn będzie zachwycona z prezentu w formie przejażdżki Astonem! Zamów voucher i wybierz dogodną dla Ciebie lokalizację. 

Dane techniczne: Aston Martin V8 Vantage
Prędkość max 290 km/h
Silnik 4,8l V8
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,7 sekundy
Moc 426 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: