Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Dodge Viper SRT-10

Jazda Dodge Viper SRT-10

Jazda Dodge Viperem

Wypróbuj potężnego Dodge Vipera na profesjonalnym torze! Jazda, tym nietuzinkowym wozem, który kryje pod maską nieokiełznaną moc, dostarczy Ci niezapomnianych emocji! Każdy przejazd odbywa się pod czujnym okiem wyszkolonego instruktora. Nie ma obawy w kwestii bezpieczeństwa. Super auta jeżdżą po torze cały dzień, więc możesz zabrać ze sobą bliskie Ci osoby. Zamów voucher na jazdę za kierownicą i spełniaj swoje marzenia!

Dodge Viper SRT-10

Każdy, kto miał choć trochę wspólnego z motoryzacją na pewno zna to wyjątkowe auto, jakim jest Dodge Viper SRT-10. Jego ponadczasowa linia nadwozia sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie. Gwarantujemy, że żaden facet nie oprze się pokusie przetestowania go na profesjonalnym torze! Pełna emocji przejażdżka Viperem idealnie nadaje się na prezent dla każdego! Jazda autem o tak wielkiej mocy to wspaniała przygoda, która zostawi ślad w Twojej pamięci na długi czas. Zamów kupon na jazdę Dodge Viper SRT-10 i przekonaj się na własnej skórze jak wygląda przejazd 500-konnym potworem.

Dane techniczne: Dodge Viper SRT-10
Prędkość max 305 km/h
Silnik 8.2l V10
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 3.8 sekundy
Moc 500 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

 
 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: