Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Tory
  3. Tor Ułęż

Tor Ułęż

Tor Moto Park Ułęż to Kwalifikowany Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy zlokalizowany we wschodniej Polsce, w którym gromadzą się wszyscy prawdziwi miłośnicy sportów motorowych. To obiekt, na którym odbywają się najpopularniejsze imprezy motoryzacyjne przyciągające fanów z różnych zakątków Polski i świata. Szybkie auta, niezapomniane doznania, sportowe emocje – wszystko to w pakiecie naszej oferty – voucherów na jazdy luksusowymi autami o sportowym temperamencie, realizowanych na torze Ułęż. Żaden fan wysokich obrotów nie powinien przejść obok takiej propozycji obojętnie! Tor wyścigowy Ułęż dysponuje bogato wyposażoną bazą szkoleniową, którą można wykorzystać do realizacji różnych przedsięwzięć i pomysłów – imprez z udziałem kibiców, zamkniętych eventów oraz szkoleń doskonalących technikę jazdy.
Dane toru:
nawierzchnia
beton
długość
2500 m
szerokość
10-30 m
zakręty
5
najdłuższa prosta
500 m
Pokaż więcej produktów

Historia toru w Ułężu

Zanim w położonym na trasie Warszawa-Lublin Ułężu powstał tor wyścigowy przez wiele lat znajdowało się tam lotnisko wojskowe. Dzięki temu uzyskana została wręcz perfekcyjnie płaska powierzchnia, która zdecydowanie sprzyja wyścigom samochodowym. Kilkanaście lat temu lotnisko uległo modyfikacji i obecnie funkcjonuje jako tor wyścigowy, który z biegiem czasu stał się wręcz kultowym obiektem w tej części Polski. Doskonała nawierzchnia toru Ułęż pozwala w bezpieczny sposób przetestować auta o ogromnej mocy, które potrzebują zaledwie kilku sekund do osiągnięcia oszałamiających prędkości.

Parametry i infrastruktura toru

Ogromnym atutem toru jest bardzo duże zróżnicowanie trasy, po której poruszają się zawodnicy. Nie ma tutaj nudnych prostych, lecz co chwilę natrafia się na różnego rodzaju przeszkody czy zakręty, pozwalające na sprawdzenie swoich umiejętności w emocjonującej, sportowej jeździe. Pętla toru ma 2500 metrów długości i 10-30 metrów szerokości. Znajduje się na niej 5 zakrętów, na których można sprawdzić zwinność i przyczepność auta. Najdłuższa prosta mierzy aż 500 metrów. To wystarczający dystans, by przetestować sportowe auto pod kątem maksymalnie rozwijanej przez nie prędkości. Obiekt dysponuje również 3 płytami poślizgowymi oraz płytą slalomową, która może przybrać dowolną konfigurację. W pobliżu toru znajduje się baza noclegowa z malowniczo położonym polem kempingowym oraz niewielkie jezioro, które przyciąga miłośników wędkarstwa. Budowa toru pozwala w pełni wykorzystać potencjał sportowych i rajdowych aut. Podczas przejażdżki na torze Ułęż można przekonać się, czym naprawdę jest dynamiczna i pełna adrenaliny jazda.

Motoryzacja w każdej odsłonie

Na torze Ułęż motoryzacyjna przygoda nie ogranicza się jedynie do jazd sportowymi samochodami. Fan motoryzacji otrzymuje na tym obiekcie znacznie więcej możliwości, by rozwijać swoje zainteresowania. Na co dzień obiekt pełni funkcję ośrodka szkoleniowego,  który oddaje do dyspozycji swoim kursantom profesjonalną bazę w postaci płyt poślizgowych i centrum szkoleniowego. Nad postępami uczestników szkoleń czuwa wykwalifikowany personel instruktorski. Moto Park Ułęż jest miejscem organizacji wielu wyścigów samochodowych, a także motocyklowych. Obiekt przystosowany jest również do jazdy off-road. Oferuje swoim gościom specjalnie przygotowany tor do jazdy w trudnych warunkach. Tor Ułęż to miejsce, w którym każdy fan motoryzacji znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Imprezy i wydarzenia na torze

Nowoczesny i funkcjonalny – to cechy, którymi z pewnością można określić tor wyścigowy Ułęż. Obiekt pozwala na realizację wszelkiego typu wydarzeń motoryzacyjnych. Posiada bogatą ofertę szkoleń z jazdy sportowymi samochodami, motocyklami i pojazdami off-road’owymi, zarówno dla zawodowców i amatorów. Na torze odbywa się wiele eventów i imprez o skali masowej, w tym wyścigi i zloty samochodowe oraz motocyklowe. Tor Ułęż stwarza również doskonałe warunki do wykonywania testów motoryzacyjnych i pokazów ekstremalnej jazdy. Bogate zaplecze obiektu pozwala na organizację różnego rodzaju wydarzeń, nie tylko motoryzacyjnych. Tor bywa wykorzystywany do realizacji planów filmowych, nagrywania teledysków i programów telewizyjnych. Duża przestrzeń sprawia, że tor jest chętnie wypożyczany w okresie letnim do uprawiania sportów ekstremalnych – paralotniarstwa i motolotniarstwa.

Lokalizacja toru

Tor zajmuje miejsce dawnego lotniska i mieści się na trasie Warszawa-Lublin w miejscowości Nowodwór. Malownicze i spokojne położenie to nie wszystkie jego atuty. Tor Ułęż charakteryzuje się również dobrym połączeniem z największymi miastami w regionie. Miłośników motoryzacji z Warszawy od toru dzieli 120 km, zaś z Lublina 80 km, a Radomia zaledwie 70 km. Dogodna lokalizacja sprawia, że każdy event odbywający się na torze zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem i pokaźną frekwencją, na co wpływ ma również profesjonalna obsługa obiektu, która posiada bogate doświadczenie w organizacji imprez motoryzacyjnych. Zaplecze konferencyjne i gastronomiczne dodatkowo zwiększają atrakcyjność oferty kompleksu.

Oferta jazd Go-Racing na torze Ułęż

W naszej ofercie znajduje się mnóstwo propozycji dla wszystkich tych, którzy mają we krwi sportową jazdę lub po prostu chcą spróbować swoich sił w prowadzeniu samochodu na torze wyścigowym. Podczas eventów odbywających się na torze Ułęż, dostępnych w postaci naszych voucherów, można zrealizować jazdę autami o różnym charakterze. Miłośnicy rajdowej odsłony motoryzacji będą mogli przetestować legendarne modele Subaru, Mitsubishi czy też BMW. Na eventach motoryzacyjnych organizowanych na torze Ułęż spotkać można także piekielnie szybkie auta najbardziej ekskluzywnych marek – Ferrari, Lamborghini, Maserati, Aston Martin czy McLaren, którymi jazda to często niedoścignione marzenie. Wybór aut jest bardzo szeroki – poza wymienionymi markami premium na torze można zrealizować jazdę m.in. Chevrolet’em, Nissan’em, Fordem Mustangiem i Audi. Znajdzie się również atrakcja dla fanów Formuły 1, czyli jazda ultralekkimi autami, których z pewnością nie spotkasz na ulicy – Ariel Atom i KTM X-BOW. Brak uprawnień do kierowania autem? Nic straconego! Jazdy realizowane na torze odbywają się zarówno w roli kierowcy, jak i pasażera. W tej drugiej odsłonie możliwości auta zaprezentuje zawodowy kierowca rajdowy, który zadba o pełną emocji i adrenaliny przejażdżkę. Tor Ułęż to najlepszy wybór na motoryzacyjną przygodę.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: