Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Tory

Tory

Motoryzacja to piękny sport, który skradł serca milionów ludzi na całym świecie. Wśród fanów sportów motorowych przeważający udział mają mężczyźni, jednak nie można zapomnieć o przedstawicielach płci pięknej, które z równie wielką pasją i zaangażowaniem podchodzą do tej dziedziny. Motoryzacja niejedno ma imię. Terenowe auta, luksusowe supersamochody, Monster Trucki i wiele więcej. Wszystkie je znajdziesz w serwisie Go-racing.pl. Największy wybór stanowią u nas sportowe samochody, dlatego jeśli chcesz podarować prezent bliskiej osobie, która uwielbia motoryzację, a zwłaszcza szybkie auta, koniecznie sprawdź, co mamy do zaoferowania, a na pewno się nie zawiedziesz!

Jazda na torze sportowymi samochodami

Motoryzacja w sportowym wydaniu to coś, w czym jesteśmy prawdziwymi specjalistami. Dokładamy wszelkich starań, by w naszej ofercie nieustannie pojawiały się nowe modele super samochodów, dzięki czemu możemy spełnić jeszcze więcej marzeń. Bliska Ci osoba na sam ryk silnika ma już gęsią skórkę, a jej serce bije jak szalone? Z chęcią zajęłaby miejsce kierowcy w Lamborghini lub Ferrari? A może to Ty marzysz o przejażdżce sportowym samochodem po torze wyścigowym? W Go-racing.pl bez trudu możesz to zrealizować! Wystarczy, że wybierzesz najbardziej interesujący model auta, miejsce realizacji oraz termin z kalendarza jazd,  a jazda na torze wyścigowym jest już Twoja! Uczciwie jednak uprzedzamy, że z jednym elementem tej prostej ścieżki może być problem. Wybór auta  jest ich tak wiele, że nie będzie to łatwa sprawa, lecz zapewniamy, że bardzo przyjemna!

Sportowe ikony motoryzacji

Jazda sportowym samochodem to spełnienie marzeń każdego fana motoryzacji, który lubi zawrotne prędkości i towarzyszącą ich osiąganiu adrenalinę. Bez wątpienia jednymi z najczęściej wybieranych aut w naszej ofercie są Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Nissan GT-R oraz Ford Mustang. Lamborghini i Ferrari to najwięksi rywale na rodzimym rynku, którzy wyznaczają światowe trendy. Charakteryzuje je wyjątkowo sportowy szyk, któremu trudno sprostać innym markom. Do tego zadowalające osiągi, dzięki którym pierwsze setka na liczniku pojawia się po upływie zaledwie 3-4 sekund. Nissan GT-R to z kolei sportowy przedstawiciel japońskiego koncernu, który wyznaczył sobie jeden główny cel  stworzenie najszybszego samochodu na świecie. Czy taka obietnica nie zachęca do przetestowania tego auta na torze? Ford Mustang to klasyk, którego nie trzeba przedstawiać. Ucieleśnienie amerykańskiej motoryzacji. Choć masywny, pod maską skrywa dużą moc, pozwalającą osiągnąć zawrotną prędkość. Chrapliwy i rozdzierający ryk silnika Mustanga nie pozwala przejść obok tego auta obojętnie. Jazda na torze wyścigowym możliwa jest także wieloma innymi autami: McLaren, Audi, Subaru, Ariel Atom, KTM X-BOW, Porsche, to tylko niektóre z nich. Ostrzegaliśmy, wybór nie będzie łatwy, ale za to jazda na torze, fascynująca i niezapomniana!

Jazda po torze wyścigowym

Przejażdżka po torze wyścigowym to nie lada wyzwanie nawet dla doświadczonego kierowcy. Kręte i wymagające odcinki oraz długie proste pozwalają w pełni przetestować potencjał sportowego samochodu. Tory, na których odbywają się nasze przejażdżki stwarzają idealne warunki do szybkiej jazdy. Ich doskonała nawierzchnia oraz obecność instruktora, pozwalają zachować maksimum bezpieczeństwa. Jazdy superautami odbywają się podczas całodniowych eventów motoryzacyjnych na torach wyścigowych w całej Polsce, nad których organizacją czuwa sztab profesjonalistów. Impreza ma charakter otwarty, co oznacza, że można się na nią wybrać w towarzystwie bliskich osób. Po emocjonującej przejażdżce można śledzić zmagania innych uczestników oraz zobaczyć z bliska najlepsze sportowe samochody. Jazda po torze wyścigowym to ogromna dawka adrenaliny i przeżycie, które na długo zapisze się w pamięci. 

Przejażdżka po torze wyścigowym

Zdajemy sobie sprawę, że jazda na torze sportowym samochodem to także pragnienie osób, które nie posiadają prawa jazdy. Wychodzimy więc naprzeciw ich marzeniom, oferując jazdę w roli pasażera. Przejażdżka po torze wyścigowym realizowana jest wówczas z doświadczonym instruktorem, który zaprezentuje sportowe możliwości wybranego auta. Zadba on, by przejażdżka dostarczyła niebywałych emocji, a auto zostało pokazane z najlepszej strony! Instruktor jest także obecny podczas jazdy w roli kierowcy. Udziela wówczas cennych rad kierującemuu oraz czuwa nad bezpieczeństwem atrakcji z fotela pasażera. Jazda po torze wyścigowym wcale nie musi oznaczać wyboru tylko jednego auta! W naszym serwisie znajdziesz również emocjonujące pojedynki aut. Jazdy dwoma, trzema, a nawet czterema autami! Jazda w roli kierowcy kilkoma sportowymi samochodami z pewnością jeszcze bardziej ucieszy fana motoryzacji i urzeczywistni jego marzenie o jeździe po prawdziwym torze wyścigowym. 

Podaruj jazdę po torze wyścigowym

Spełnij marzenie swoje lub bliskiej osoby już dziś! Kup voucher na jazdę sportowym samochodem po torze wyścigowym na naszej stronie! To świetny pomysł na prezent na każdą okazję. Jazda szybkim sportowym autem to zdecydowanie atrakcja, która na długo pozostanie w pamięci.


Czytaj więcej
Filtry