1. Go-Racing
  2. Dla firm
Profesjonalna organizacja imprez firmowych!
Jesteśmy firmą od wielu lat specjalizującą się w organizacji motoryzacyjnych eventów firmowych, jak również imprez samochodowych dla klientów indywidualnych. Pragniemy, aby nasza wiedza, doświadczenie i prawdziwa pasja służyły wszystkim miłośnikom motoryzacji w dostarczaniu niesamowitych przeżyć i emocji. Niezapomniana impreza motoryzacyjna to coś, co pozostanie w pamięci uczestników na stałe. Aby jednak powracać do tych chwil na nowo umożliwiamy stworzenie wyjątkowej wideo i fotorelacji z wydarzenia. Profesjonalna ekipa stworzy wyjątkowy materiał pełen emocji i pozytywnych wspomnień.
Chcesz zorganizować imprezę firmową? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń:

604 100 106

lub napisz:

[email protected]

Sportowe samochody to nie wszystko. Uczestnicy organizowanych przez nas eventów dla firm mają możliwość zasiąść za kierownicą takich sław motoryzacyjnych jak: Lamborghini Gallardo, Mitsubishi Lancer, Nissan GTR, Ferrari 458, Porsche 911, KTM X-Bow oraz wielu innych. Dodatkowo, mają oni niepowtarzalną okazję usiąść na fotelu pasażera pojazdu prowadzonego przez prawdziwego kierowcę rajdowego, który wyciska z samochodu maksimum jego możliwości. Co ważne nasze eventy dla firm to nie tylko pojedyncze jazdy na czas. Często organizowane są przez nas zawody polegające na jednoczesnym wyścigu kilku samochodów jednej marki, co w praktyce tworzy mini-rajdy samochodowe. Jest to ciekawa forma integracji wszystkich uczestników, niezależnie od statusu zawodowego, poprzez bezpośrednią, pozytywną rywalizację w małych grupach.

Dodatkowo taka forma zawodów odrywa pracownika od monotonnego życia i pomaga zbudować pozytywne relacje z pracodawcą. Impreza motoryzacyjna dla firm z udziałem kilkudziesięciu osób i kilkoma samochodami może trwać nawet cały dzień. Dbamy o to, aby przez ten czas uczestnicy czuli się jak najbardziej komfortowo.

Oprócz jazdy samochodami proponujemy również dodatkowe atrakcje, które umilą dzień spędzony na torze. W zanadrzu posiadamy takie urozmaicenia jak jazdę spalinowymi minisamochodami RC, szkolenie na profesjonalnych symulatorach jazdy, próbę zmierzenia się z trolejami, czy ćwiczenie umiejętności wyjścia z poślizgu na matach poślizgowych. Organizując event motoryzacyjny z Go-Racing otrzymujesz: bezpieczeństwo - najwyższy poziom obsługi - doskonały stan techniczny oferowanych samochodów - ciekawy, zróżnicowany program - obecność gwiazd motorsportu - niezapomniane motoryzacyjne emocje.

Zajmiemy się wszystkim! Organizując imprezę motoryzacyjna z Go-Racing nie musisz martwić się o dodatkowe zaopatrzenie gastronomiczne, nocleg czy transport. Dzięki szeregowi kontaktów biznesowych i doświadczeniu, wszystkie te usługi dobieramy z należytą dbałością o ich jakość, ale również przystępność cenową. Każdy zorganizowany event spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Pieczę nad wszystkimi uczestnikami podczas trwania imprezy sprawują profesjonalni kierowcy rajdowi i instruktorzy. Dodatkowo odbywają się one na zamkniętych dla ruchu ulicznego torach, przez co istnieje możliwość sprawdzenia ogromnych możliwość aut wyścigowych. Obsługa fotograficzna renomowanego fotografika. Profesjonalnie przygotowany reportaż z imprezy Filmy on-board dokumentujące przejazdy uczestników.

Zamów wycenę on-line!

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: