1. Go-Racing
  2. O nas

Drive your dreams: Go-Racing – najlepsze eventy motoryzacyjne w Polsce

Go-Racing jest dla ludzi którzy fascynują się motoryzacją i chcą poznać bliżej sportowe superauta. Dzięki nam będziesz miał okazję przetestować samochody z najwyższej półki i zaczerpnąć rad od profesjonalnych kierowców. Dodatkowo podszkolisz swoje umiejętności za pomocą przejażdżek na torze wyścigowym, nauki driftingu, szkoleń z bezpiecznej jazdy czy jazd off road w terenie. Eventy jakie organizujemy zostawiają na długi czas ślady w pamięci każdego uczestnika, dzięki wysokiej klasy autom i indywidualnemu podejściu do imprezy. Nawet laik nie zwracający uwagi na czterokołowce w swoim codziennym życiu, po kilku chwilach jazdy superautem zwiększy swój poziom adrenaliny i może odkryje nowe hobby.

13 torów w całej Polsce

Rozsiane po całej Polsce profesjonalne tory motoryzacyjne oraz reaktywowane lotniska służące jako tory są najbezpieczniejszym miejscem, gdzie można przetestować superauta. Brak znaków z ograniczeniem prędkości zachęca tylko do testów prędkości i zwinności - oczywiście po wcześniejszym instruktażu. Tory jakie oferujemy doskonale nadają się do organizacji imprez firmowych i eventów. Godnymi polecenia zbiorami zakrętów są profesjonalne tory w Poznaniu, Kamieniu Śląskim koło Opola oraz  Jastrzębiu niedaleko Radomia. Dzięki nim możesz wycisnąć z naszych sportowych maszyn ostatnie soki i poczuć ich prawdziwą moc. Pełnią one również funkcje biznesowe jak i reprezentatywne.

Ponad 40 superaut

W naszej stajni znajdziesz Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Nissan GTR, Porsche, Audi R8, Lotus, Ferrari 458 Italia i inne kultowe modele samochodów. Po za tym oferujemy bolidy i auta specjalnie przygotowane do driftingu. Jesteśmy firmą niezależną własnościowo i kapitałowo z nieistniejącą już Warsaw Motorsport Academy.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: