1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari F430

Jazda Ferrari F430

Jazda Ferrari F430

Zawsze interesowałeś się motoryzacją? Jazda Ferrari jest na liście Twoich marzeń do spełnienia? Dzięki nam możesz je zrealizować i udać się na przejażdżkę, którą będziesz wspominał przez długi czas! Event zorganizowany na torze wyścigowym jest całodniowy! O bezpieczeństwo zadbają instruktorzy, którzy mają na koncie tysiące przejazdów. To nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu, ale również doskonały pomysł na prezent dla chłopaka lub innej bliskiej Ci osoby.

Przejażdżka włoskim rumakiem

Ferrari F430 to auto, które zainteresuje każdego mężczyznę. Małego i dużego fana motoryzacji skusi przejazd samochodem, które znane jest z wielu gier video i filmów akcji. Ferrari F430 to ikona motoryzacji, popularna na całym świecie, zarówno wśród zawodowców jak i amatorów. Zastanawiasz się nad prezentem dla swojego faceta? Wręcz mu voucher na przejażdżkę samochodem sportowym, jakim jest Ferrari. Przejazd ekskluzywnym włoskim autem zachwyci każdego, a taką przygodę nie sposób wymazać z pamięci. 

Dane techniczne:Ferrari F430
Prędkość max 315 km/h
Silnik 4,3l V8
Przyśpieszenie do 100 km  3,9 sekundy
Moc 490 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej

Opinie

Jazda Ferrari F430 - Tor Kraków
Podobało mi się i to baaaaaardzooooo!!!!!! Super auto super instruktor super impreza. Zawrotna prędkość. Następnym razem sama sobie zrobię taki prezent ;-)
#Malwina
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: