Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Kolejny raz Wschód spotyka się z Zachodem, tym razem na torze wyścigowym. Teraz masz okazję porównać wrażenia z przejażdżki Lamborghini - super szybkim autem z włoskim temperamentem z wrażeniami z jazdy Nissanem GTR - nowoczesnym samochodem rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni. Nie musisz już wybierać, teraz możesz wypróbować oba pojazdy podczas jednej wizyty na torze. Przejazdy samochodowe tego typu autami gwarantują zawrotną prędkość i potężne skoki adrenaliny. 

Jazda Lamborghini Gallardo kontra Nissan GTR

Przejażdżka Lamborghini Gallardo kontra Nissan GTR to starcie prawdziwej legendy i ikony motoryzacji z nowymi rozwiązaniami i zdecydowanym postępem technologicznym (Nissan GTR do sprzedaży międzynarodowej trafił dopiero w czerwcu 2008 r., a już rok później zdobył tytuł "World Performance Car of the Year"). Ryk silnika, zawrotna prędkość i przyspieszenie, które dosłownie wgniata w fotel, a do tego niepowtarzalny, sportowy design - takie połączenie zachwyci każdego miłośnika motoryzacji. Przejazd po profesjonalnym torze wyścigowym dostarczy solidnej dawki adrenaliny, a emocje związane z tym fantastycznym pojedynkiem pozostaną w pamięci na długo!

Voucher na prezent

Ten niecodzienny pojedynek może stać się idealnym prezentem. W kilka chwil po złożeniu zamówienia otrzymasz na podany adres mailowy voucher przygotowany do wydruku i wręczenia na prezent. Jeśli zaś zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1 h przed jazdą.

 

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: