1. Go-Racing
  2. Okazje
  3. Dzień Mężczyzny

Dzień Mężczyzny

Dzień Mężczyzny to jedno z coraz bardziej znanych każdemu świąt zarówno w Polsce, jak i na świecie. Sama nazwa święta brzmi dość poważnie, dlatego uważa się, że jest to święto dojrzałych mężczyzn. W Polsce święto to przypada na datę 10 marca, a jego początki sięgają 1999 roku, kiedy to po raz pierwszy została zapoczątkowana tradycja tego święta. Jedno z najmłodszych świąt jakie obchodzimy w ciągu roku to okazja by podarować bliskiej osobie prezent na Dzień Mężczyzny. Czasem nawet najmniejszy upominek sprawi, że mężczyzna poczuje się doceniony i szczęśliwy. 
Czytaj więcej
Filtry
Pokaż więcej produktów

Oryginalny prezent na Dzień Mężczyzny

Co roku kobiety stają przed tym samym pytaniem “co można kupić na Dzień Mężczyzny?” Nie jest to łatwe zadanie, tak jak wybór prezentu dla kobiety, gdzie kwiatki i czekoladki załatwią sprawę! Mężczyźni są dość wymagający i żądni przygód, nie lubią się nudzić i nie lubią jak się o nich zapomina. Prezent dla mężczyzny nie musi być wyrafinowany, ani ekstrawagancki - najważniejsze, że będzie kupiony z myślą o nim. Jaki prezent na Dzień Mężczyzny wybrać? Odpowiedź jest prosta - niezapomniany i oryginalny, który wywoła u niego uśmiech na twarzy! Taki prezent sprawi, że mężczyzna poczuje się doceniony i będzie miał pewność, że w tym jednym dniu w roku jego kobieta o nim pamięta.

Jaki powinien być prezent dla mężczyzny? Prezent dla mężczyzny przede wszystkim powinien być oryginalny i wybrany z myślą o nim. Oryginalny prezent to taki, który jest trafiony i wywoła radość u drugiej osoby. Dzień Mężczyzny to okazja, żeby spełnić marzenia mężczyzn - może jest coś, co bardzo chcieliby dostać? Może przy jakiejś okazji wspominali co im się marzy lub bardzo podoba? Okazuje się, że nawet przy zwykłej rozmowie można dowiedzieć się co tak naprawdę uraduje drugą osobę, wystarczy tylko dokładnie słuchać

Na Dzień Mężczyzny prezent za kierownicą

Mężczyźni od najmłodszych lat przepadają za samochodami. W dzieciństwie bawili się małymi zabawkowymi autami, teraz w dorosłym życiu są prawdziwymi kierowcami. Mężczyźni często jeżdżą samochodami nie z przymusu, lecz z przyjemności. Przejażdżki po mieście lub okolicy zwyczajnie sprawiają im radość. Każdy mężczyzna skrycie marzy też o ekskluzywnym, sportowym i stylowym samochodzie. Dlatego warto wybrać na Dzień Mężczyzny prezent jakim będzie jazda za kierownicą sportowego samochodu z klasą!

Na Dzień Mężczyzny możesz podarować bliskiemu facetowi odrobinę przyjemności i okazję do spełnienia marzeń! Jazda za kierownicą sportowego samochodu jakim jest Lamborghini, Ferrari bądź Porsche to okazja do pełnej adrenaliny i emocji przejażdżki! Jazdy pod okiem doświadczonego instruktora na specjalnym torze wyścigowym to niezapomniane przeżycie. Dla każdego miłośnika motoryzacji znajdzie się coś odpowiedniego! Oprócz sportowych samochodów na prezent można podarować również przejażdżkę Monster Truckiem albo jazdę OFF ROAD. Pojazdy terenowe o znacznej wadze i jazda po nierównym terenie pełnym wybojów to atrakcja idealna dla każdego twardego mężczyzny.

Najpopularniejsze samochody sportowe na prezent

  • Ford Mustang - znany każdemu fanowi motoryzacji amerykański klasyk o mocy 421 KM! 

  • Lamborghini Gallardo - jeden ze znanych włoskich samochodów o mocy 570 KM

  • Ferrari F430 - włoski samochód, który przyciąga spojrzenie każdego mam moc 490 KM

Przejażdżka jednym z powyższych modeli to niezapomniane przeżycie, który dostarczy wiele radości i adrenaliny każdemu. Te trzy samochody znane i rozpoznawalne na całym świecie przyciągają uwagę wszystkich miłośników motoryzacji. Każdy mężczyzna marzy, aby zasiąść za kierownicą jednego z tych sportowych, ekskluzywnych i zanych samochodów.   

Dzień Mężczyzny co kupić na taką okazję?

Zastanawiasz się co kupić mężowi na Dzień Mężczyzny? To nie zawsze jest łatwy wybór, mimo, że kogoś znamy, wiemy co lubi i czym się interesuje to czasem ciężko znaleźć coś idealnego. Prezent dla męża powinien być oryginalny, wspaniały i podarowany od serca. Więc jaki prezent na dzień mężczyzny wybrać dla męża? Taki, który będzie pozytywną, pełną emocji niespodzianką! Każdy facet cieszy się jak dostaje prezent tym bardziej od swojej kobiety. Niekoniecznie musi to być ogromny i bardzo wyszukany upominek, najważniejszy jest bowiem gest. Jeśli wiesz jaki samochód marzy się Twojemu mężowi, może chciałby się takim przejechać? Możesz spełnić jego marzenie i pojechać razem z nim na tor wyścigowy, gdzie odbędzie się jazda.

Dzień Mężczyzny - ekstremalny prezent 

Jak wiadomo każdy mężczyzna lubi od czasu do czasu poczuć trochę adrenaliny! Dlatego jeśli chcesz podarować mu jazdę jakimś sportowym samochodem możesz to zrobić na kilka sposobów, a mianowicie: 

  • na torze wyścigowym - to jazdy na jednym z torów jakie znajdują się na terenie naszego kraju, gdzie uczestnik może poczuć adrenalinę i wykorzystać potencjał wybranego modelu samochodu.

  • ulicami miasta - przejażdżka jedną z wybranych tras w wielkim mieście to okazja do sprawdzenia się w roli kierowcy w codziennych warunkach samochodem o niemałej mocy.

  • pojedynek aut na torze wyścigowym - jazda za kierownicą dwóch różnych samochodów to możliwość sprawdzenia ich mocy, przyśpieszenia i tego jak zachowują się w czasie jazdy.

Co kupić chłopakowi na Dzień Mężczyzny?

Szukasz ciekawego, wspaniałego i oryginalnego prezentu dla chłopaka na Dzień Mężczyzny? Jak przy każdej okazji na wręczanie prezentów pomysłów znajdzie się dość sporo, ale trzeba wybrać ten najlepszy! Co można kupić chłopakowi na Dzień Mężczyzny? Jeśli Twój chłopak ma prawo jazdy, to jak najbardziej możesz podarować mu jazdę za kierownicą, ale jeśli nie posiada prawa jazdy, a interesuje się motoryzacją, wówczas możesz podarować mu jazdę jako pasażer! Jazda samochodem takim jak NISSAN GT-R, Ford Mustang czy Chevrolet Corvette wraz z doświadczonym instruktorem to pełna wrażeń atrakcja. Emocje jakie będą towarzyszyć uczestnikowi w czasie jazdy pozostaną w pamięci na długo.

Upominek na Dzień Mężczyzny

Czasami wybór prezentów przyprawia każdego o ból głowy. Porad szukamy u najbliższych, w internecie czy też w sklepach. Jednak często im dłużej szukamy i kombinujemy nad prezentami, tym trudniej jest wybrać ten odpowiedni. Jak w takiej sytuacji znaleźć pomysł na Dzień Mężczyzny? Dzień Mężczyzny to dość młode święto, które z roku na rok zyskuje coraz większą popularność i coraz więcej osób szuka inspiracji na prezenty. Za każdym razem wybór prezentu jest sprawą indywidualną, odpowiednio dobraną do osoby oraz jej zainteresowań i potrzeb. Są dwie opcje wybrania prezentu - strzał w ciemno (nie zawsze najlepsza opcja), bądź dyskretne wypytanie mężczyzny co by chciał dostać na prezent. 

Gdzie znaleźć pomysł na prezent na Dzień Mężczyzny? W XIX wieku wiele osób zagląda do internetu w celu poszukiwania pomysłów i inspiracji w wielu sprawach. Tak samo jest w tym przypadku - pierwszym źródłem, gdzie można znaleźć na Dzień Mężczyzny pomysł na prezent będzie internet! W nim zawsze można znaleźć masę propozycji na każdą okazję! Ciekawe pomysły można znaleźć właśnie na stronie Go-Racing. Znajdziesz tutaj wiele wspaniałych, ciekawych i niecodziennych samochodów jakimi można się przejechać na torze wyścigowym w roli pasażera bądź kierowcy!

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: