Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda McLaren 570GT

Jazda McLaren 570GT

Cena od: 599 zł
Wybierz lokalizację (spośród 4 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Jazda luksusowym McLarenem

Możliwość poprowadzenia luksusowego auta marki McLaren to marzenie wielu pasjonatów motoryzacji. Atrakcja realizowana jest w czasie trwania eventu motoryzacyjnego na wybranym torze samochodowym. Po przybyciu na miejsce, uczestnik spotka się z instruktorem, który zapozna go z McLarenem 570GT i przedstawi zasady realizacji. Następnie obdarowany zajmie miejsce kierowcy, a instruktor usiądzie na miejscu pasażera, udzielając w międzyczasie cennych rad i wskazówek.

McLaren 570GT

To samochód pochodzący z Wielkiej Brytanii. Pojazd dysponuje mocą 570 KM, a do pierwszej setki rozpędza się w zaledwie 3,4 sekundy. McLaren 570GT posiada niewiarygodnie mocne, sztywne i lekkie podwozie z włókna węglowego. Auto łączy w sobie doskonałe osiągi z niesamowitymi wrażeniami płynącymi z jazdy. To idealne zestawienie luksusu i praktyczności.

Parametry

 • Silnik: 3,8l V8
 • Przyśpieszenie do 100km/h: 3,4 s
 • Prędkość maksymalna: 328 km/h
 • Moc: 570 KM
 • Skrzynia biegów: automatyczna

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli cennych rad i zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie oczekuj w pobliżu aut na swoją kolej.

 • Eventy motoryzacyjne to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.