Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 vs Nissan GTR

Cenisz sobie wygodę, nowoczesność oraz jakość wykonania? Jeśli do tego jesteś osobą, która lubi mieć wybór, to atrakcja idealna dla ciebie. Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji trzy wspaniałe auta, które tylko czekają aż wsiądziesz i zaszalejesz na torze wyścigowym. Przejażdżka samochodem sportowym takim jak Ferrari F430, Nissan GTR czy Lamborghini Gallardo to rozrywka na najwyższym poziomie motoryzacji. W tym przypadku emocje są gwarantowane i to nie tylko dla Ciebie - możesz zabrać ze sobą na tor przyjaciół, którzy z pewnością będą Ci kibicowali! 

Jazda Lamborghini Gallardo, Ferrari F430 i Nissanem GTR

Jazda sportowym autem na torze wyścigowym to solidna dawka adrenaliny, a co powiesz na przejazd aż trzema kultowymi modelami? Jazda Lamborghini Gallardo o drapieżnej linii i diabelnym przyspieszeniu wynoszącym zaledwie 3,4 sekundy do setki, przejażdżka Ferrari F430 o smukłej sylwetce napędzanej silnikiem o mocy 490 KM oraz przejazd Nissanem GTR osiągającym prędkość nawet 322 km/h, a przy tym posiadającym ponadczasowe rozwiązania i eleganckie wnętrze. Nie ważne od którego zaczniesz. Ryk silników, zawrotne prędkości i przyspieszenie, które dosłownie wgniecie Cię w fotel z pewnością dostarczą Ci zastrzyku niezapomnianych emocji i pozwolą wybrać swojego faworyta.

Voucher na prezent

Pojedynek trzech motoryzacyjnych legend to również idealny pomysł na oryginalny prezent dla faceta. Kilka minut po złożeniu zamówienia otrzymasz przygotowany do wydruku voucher na adres mailowy. Wystarczy go wydrukować i podarować na prezent. Jeżeli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, wyślemy na wskazany adres wydrukowany już voucher. Dodatkowo zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 3 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

Lamborghini Gallardo Ferrari F430 Nissan GTR
315 km/h 315 km/h 311 km/h
5,2l V10 4,3l V8 3.8 V6
3,4 s 3,9 s 3,5 s
560 KM 490 KM 485 KM
 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.