1. Go-Racing
  2. Jak wyglądają vouchery
voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej

Jak wyglądają vouchery?

Gustowny i elegancki voucher ma format utwardzonej kartki a4, po złożeniu przyjmuje znany format DL. Dodatkiem do vouchera jest ekskluzywna koperta opatrzona grafiką go-racing z ozdobnym lakierowaniem. Tak przygotowany voucher jest idealnym i gotowym pomysłem na prezent z okazji świąt czy urodzin. Możesz też zrobić niespodziankę swojej bliskiej osobie i bez żadnych okazji podarować emocje w formie vouchera.

wnętrze vouchera go-racing

Tak wygląda przykładowy voucher prezentowy na jazdę Chevroletem Camaro

Każdy voucher zawiera:
  • lokalizację, czyli miejsce realizacji vouchera,
  • ilość okrążeń,
  • numer - najważniejsza rzecz w całym voucherze, dzięki temu numerowi możesz zarezerwować i zrealizować jazdę,
  • termin ważności, czyli wyznaczoną datę kiedy upływa ważność vouchera, każdy nasz voucher ma ważność 365 dni,
  • krótki opis,
  • szczegółowe informacje odnośnie wybranej jazdy, takie jak adres toru, obowiązujący strój, inne wymagania.

Voucher elektroniczny

Po dokonaniu zamówienia i jego opłaceniu otrzymujesz na adres email voucher elektroniczny w formacie PDF. Jest to najszybsza i darmowa forma dostawy. Jeżeli zależy Ci jednak na tym, aby voucher wyglądał bardziej wyjątkowo - zamów voucher tradycyjny z dostawą do paczkomatu lub kurierem.

opakowanie ozdobne go-racing

Opakowanie ozdobne

Jeśli chcesz, aby Twój prezent wyglądał jeszcze bardziej stylowo, wybierz podczas zakupu opcję "opakowanie ozdobne". Za dodatkową opłatą, zamówiony przez Ciebie voucher zostanie zapakowany w eleganckie, metalowe pudełko. Klasyczna, ponadczasowa czerń w połyskującym wydaniu, tłoczone logo i czerwone wnętrze nawiązują stylistyką do najbardziej kultowych klasyków motoryzacji i podkreślają sportowy charakter prezentu. Metalowe opakowanie ozdobne na vouchery Go-Racing zmieni zakupiony przez Ciebie voucher w gustowny i elegancko zapakowany prezent od razu gotowy do wręczenia.

torebka prezentowa go-racing

Torebka prezentowa

Elegancka torebka ozdobna Go-Racing dopełni oprawę Twojego prezentu. Możesz połączyć ją z samym voucherem lub voucherem i opakowaniem ozdobnym - dla jeszcze lepszego efektu! Tłoczone logo i czarno-czerwona kolorystyka podkreślają sportowy charakter prezentu, zwiastując niezapomniane motoryzacyjne emocje.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: