1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 991

Jazda Porsche 911 GT3 991

Jazda Porsche 911 GT3 (991) RS MkII to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników szybkich samochodów. Auto posiada typowo sportowy i wyścigowy charakter - jest agresywne, precyzyjne i niezwykle mocne. Silnik o mocy 435 KM i przyspieszenie 3,9 s do 100 km/h gwarantują zastrzyk adrenaliny i niezapomniane wrażenia. Wybierz się na jazdę Porsche 911 GT3 (991) RS MkII i skosztuj emocji, które do tej pory dostępne były jedynie dla nielicznych.

Jazda Porsche 911 GT3

Porsche GT3 (991) charakteryzuje się krzykliwym wyglądem i ogromnym spoilerem. Zwiększony rozstaw przednich kół oraz zmniejszony do minimum rozstaw tyłu, w połączeniu z odpowiednio dobranym ogumieniem zrobiły z GT3 mistrza przyczepności. System dynamicznego zawieszenia silnika oraz docisk na obu osiach zwiększony aż o 52 kg w stosunku do poprzednika sprawiają, że auto trzyma się drogi jak nigdy wcześniej i doskonale radzi sobie w slalomie. Zadziwiające możliwości jezdne 991 GT3 RS MkII najlepiej widać po czasach ustanowionych na Nordschleife, gdzie 911 GT3 RS MkII został klasą samą dla siebie.

Dane techniczne: Porsche 911 GT3
Prędkość max 308 km/h
Silnik 3,8l B6
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 3,9 sekundy
Moc 435 KM
 

Voucher na prezent — przejażdżka 911-tką za kierownicą

Jazda za kierownicą Porsche 911 GT3 to motoryzacyjny prezent, doskonały dla osób szukających wyjątkowych wrażeń. Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru wyścigowego, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Jakie są wymagania do jazdy supersamochodem?

Aby zasiąść za kierownicą sportowego Porsche, musisz posiadać ważne na terenie Polski prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Poszukujesz jazdy zupełnie innymi wymarzonymi superautami? Zobacz kategorię sportowych samochód i poczuj szybsze bicie serca!

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: