Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Porsche

Porsche

Porsche to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodów na świecie. Wielu znana jest wyłącznie z gier wideo i filmów akcji, a nieliczni mają okazję poruszać się nią na co dzień lub podczas wyścigów. Dzięki nam to także Ty możesz zostać choć na chwilę kierowcą tej sportowej maszyny i przekonać się o jej możliwościach, podczas jazdy na wybranym torze wyścigowym. Na naszej stronie internetowej, w kategorii Porsche, znajdziesz kilka ofert z tym samochodem, jako jazda za kierownicą lub na miejscu pasażera. Znasz jakiegoś miłośnika czterech kółek, którego pragniesz obdarować szczególnym prezentem, a może sam marzysz aby wziąć udział w szybkiej jeździe? Zapoznaj się z naszą ofertą jazdy sportowym Porsche i wybierz to, co idealnie wpisze się w Twoje oczekiwania! 
Czytaj więcej
Filtry
Pokaż więcej produktów

Przejazd Porsche po torze

Przejażdżki Porsche jak i innymi samochodami realizowane są na torach wyścigowych w całej Polsce, podczas eventów motoryzacyjnych. Eventy te to całodniowe imprezy, które zrzeszają fanów sportowych samochodów na zamkniętych obiektach. Organizatorzy to doświadczeni instruktorzy jazdy, którzy zapewniają bezpieczeństwo i udzielają cennych rad i wskazówek. Voucher na jazdę Porsche zrealizować można podczas takiej imprezy w dwóch wariantach - za kierownicą lub jeżeli osoba obdarowana nie posiada ważnego prawa jazdy - jako pasażer. Każda z tych przejażdżek na pewno pozostanie w pamięci osoby obdarowanej na długie lata. 

Sportowe Porsche

Czy jest sportowe? Niezaprzeczalnie! 

Stworzone z myślą o najbardziej wymagających kierowcach i do jazdy na torze. Pojazdy produkowane są przez niemieckie przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Volkswagen AG, a historią sięgają aż 1931 roku. Jako firma funkcjonuje od 1946 roku a dwa lata później wypuściła na rynek swój pierwszy model samochodu osobowego. Przez te wszystkie lata koncern Porsche produkował różne modele samochodów, wyścigowe i cywilne, benzynowe i napędzane olejem napędowym (diesel), dwuosobowe wyścigówki i luksusowe pojazdy użytkowe. W 2006 roku Luxury Institute przyznało Porsche tytuł najbardziej prestiżowej marki motoryzacyjnej. 

Sportowe Porsche w Polsce

Również w Polsce znalazło się sporo miłośników niemieckiej marki, która dla wielu jest oznaką luksusu. W 2006 roku w Warszawie otworzyło się pierwsze Centrum Porsche, obecnie jest ich 8 (Warszawa, Sopot, Poznań, Łódź, Katowice, Wrocław i Kraków). Jeszcze przed jego otwarciem, w Lublinie powstał klub użytkowników i fanów - Porsche Club Poland, który zrzesza ponad 200 członków wśród których nie brakuje znanych nazwisk, na przykład gwiazda polskiej sceny Maryla Rodowicz czy ceniony kierowca rajdowy Sobiesław Zasada. 

Prezent jazda Porsche

Przejazd Porsche po torze to dla wielu spełnienie motoryzacyjnych marzeń. Osoba obdarowana otrzyma voucher na jazdę za kierownicą lub jako pasażer, w towarzystwie instruktora. Prezent można zrealizować w sezonie wiosenno-letnim, na wybranym torze wyścigowym, a dla wymagających posiadamy w ofercie jazdy porównawcze, dzięki czemu uczestnik może zasiąść nie w jednym a w dwóch lub trzech samochodach i porównać je z kultowym Porsche. W kategorii sportowego Porsche znajduje się kilka modeli tego niemieckiego samochodu z koniem w logo, który zapożyczony został z herbu miasta z którego pochodzi przedsiębiorstwo. 

Jazda Porsche

Sportowe Porsche to często wybierana marka samochodu przez zawodowych kierowców, którzy biorą udział w wyścigach. Samochody tej niemieckiej marki specjalizują się w zawodach długodystansowych, a wyłącznie do 2000 roku wygrały ponad 24000 rajdów i wyścigów na całym świecie. Na koncie posiada zwycięstwa w najbardziej popularnych rajdach, takich jak Le Mans czy rajd Paryż-Dakar, a co ciekawe uzyskał te tytuły nie będąc samochodem terenowym, którym zdecydowanie łatwiej w takich warunkach. To wszystko dzięki konstrukcjom Hansa Mezgera, który stworzył dwunasto i sześciocylindrowy silnik, chłodzony powietrzem oraz silnik TAG Turbo Formuły 1. 


Przejażdżka Porsche to idealny pomysł na prezent dla osoby, która uwielbia świat szybkich i klasycznych samochodów. Sportowe Porsche to ikona motoryzacji a wiele modeli można śmiało uznać za legendarne. Z nami możesz przekonać się na własnej skórze jak prowadzi się jeden z najszybszych i najpopularniejszych aut na świecie.