Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ferrari F430 vs Audi R8 vs Lamborghini Gallardo

Ferrari F430 vs Audi R8 vs Lamborghini Gallardo

Ferrari F430 vs Audi R8 vs Lamborghini Gallardo

Jesteś fanem mocnych przeżyć? A co powiesz, jeśli można pomnożyć je razy trzy? Teraz masz niebywałą okazję okiełznać trzy sportowe samochody i poczuć na własnej skórze jakie emocje towarzyszą dynamicznej jeździe na profesjonalnym torze wyścigowym. Sportowy luksus we włoskim wydaniu kontra niezawodność i nowoczesność w jednym. Jazda super samochodem to coś więcej niż zwykła przejażdżka - to motoryzacyjne emocje na najwyższym poziomie, których nigdy nie zapomnisz. Ryk silnika, zawrotna prędkość i przyspieszenie, które dosłownie wgniecie Cię w fotel - daj im się ponieść!

Jazda Ferrari F430 kontra Audi R8 kontra Lamborghini Gallardo

Nie jedno a trzy super szybkie, sportowe auta czekają, abyś przetestował je na torze wyścigowym. Drapieżne Lamborghin Gallardo napędzane silnikiem o zawrotnej mocy 560 KM, kultowe Ferrari F430, które pierwszą setkę osiąga w zaledwie 3,9 sekundy od startu oraz nowoczesne Audi R8 osiągające prędkości ponad 300 km/h. Nie ma znaczenia którym z nich najpierw udasz się na przejażdżkę po torze wyścigowym. Możesz być pewien, że wszystkie trzy jazdy będą równie emocjonujące i pełne skoków adrenaliny. Gotowy, aby wybrać swojego faworyta?

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz na maila voucher przygotowany do wydrukowania i wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 3 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

Lamborghini Gallardo Ferrari F430 AUDI R8
315 km/h 315 km/h 302 km/h
5,2l V10 4,3l V8 4,2l V8
3,4 s 3,9 s 4,6  s
560 KM 490 KM 430 KM

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: