Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Tory
  3. Tor Krzywa

Tor Krzywa

Tor Krzywa, czyli dawniej Tor Pixers Ring zlokalizowany około 18 km od Bolesławca, około 35 km od Legnicy i około 100 km od Wrocławia, umiejscowiony jest na terenie zamkniętego lotniska, a cała powierzchnia obiektu to aż 10 hektarów. Bardzo nietypowy i ciekawy kształt toru wyścigowego, gdzie najdłuższa prosta mierzy 100 metrów to świetny wybór dla wszystkich, którzy szukają adrenaliny, dla miłośników motoryzacji a także dla wszystkich osób, które lubią próbować nowych rzeczy i są głodni wrażeń.
Dane toru:
nawierzchnia
asfalt
długość
1800 m
szerokość
8-16 m
zakręty
11
najdłuższa prosta
100 m
Pokaż więcej produktów

Parametry i infrastruktura toru

Pętla na torze wyścigowym Krzywa liczy 1800 metrów długości i 8-16 metrów szerokości. Tor jest pokryty nawierzchnią asfaltową, która daje sposobność by w pełni przetestować możliwości wybranego samochodu podczas szybkiej, sportowej jazdy. Najdłuższy prosty odcinek toru to 100 metrów, co daje duże pole do popisu oraz możliwość wciśnięcia pedału gazu na maxa i poczucie prawdziwej mocy, która znajduje się pod maską wybranego samochodu.

Tor wyścigowy Krzywa jest wyposażony w profesjonalny sprzęt, który co do tysięcznej sekundy zmierzy czas każdego okrążenia - opcja jest dostępna za dodatkową opłatą.

Profesjonalni instruktorzy zapewnią wspaniałe emocje podczas jazdy na torze, a co najważniejsze zadbają,  żeby cała atrakcja przebiegła bezpiecznie. 

Dla tych, którzy przyjeżdżają wcielić się w rolę obserwatorów lub kierowców, którzy jazdę mają już za sobą i potrzebują chwili, by ochłonąć przygotowano również strefę relaksu z leżakami. 

Na terenie obiektu znajduje się również salon VR (Virtual Reality) oraz symulator rajdowy VR, które są świetną propozycją dla osób bez prawa jazdy, nastolatków a także wszystkich osób towarzyszących osobie obdarowanej voucherem na przejazd po torze wyścigowym.

Podsumowując, na tym torze każdy znajdzie coś dla siebie, nie ma mowy o nudzie!

Historia Toru

Tor Krzywa, czyli dawniej Tor Pixers Ring został przekształcony w tor wyścigowy na terenie zamkniętego lotniska. Nazwa toru odzwierciedla w metaforyczny sposób jego wygląd, ponieważ ma specyficzny kształt i idealnie do niego pasuje. Na terenie obiektu znajduje się pełne zaplecze sanitarne, parking, a nawet sale konferencyjne, co stwarza wiele możliwości, jak np. organizacja spotkania biznesowego czy integracja dla pracowników firmy.

Właściciele zadbali również o ochronę oraz kompleksową obsługę w postaci mechaników, flagowych oraz instruktorów.

Imprezy organizowane na torze

Tor Wrocław oferuję regularnie organizowane eventy motoryzacyjne, na których można przetestować supersamochody i własne umiejętności jazdy.

Raz w miesiącu na torze Krzywa organizowane są szkolenia oraz treningi driftu własnym samochodem. Jest również możliwość uczestniczenia w treningu rajdowym samochodem marki Subaru WRX STI NEW AGE, które składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Istnieje też możliwość by podszkolić swoje umiejętności jazdy i panowanie nad samochodem w trudnych warunkach biorąc udział w Szkoleniu Bezpiecznej Jazdy, które obejmuje takie zagadnienia jak prawidłowa pozycja za kierownicą, przygotowanie samochodu do jazdy, hamowanie na suchej i mokrej nawierzchni, awaryjne omijanie przeszkody a także bezpieczne pokonywanie zakrętów. Szkolenie jest podzielone na część teoretyczną i praktyczną i trwa łącznie 4h. Biorąc pod uwagę jak często zabieramy ze sobą pasażerów warto rozważyć opcję takiego szkolenia. Tor wyścigowy Krzywa świetnie się do tego nadaje.

Właściciele toru wychodzą również naprzeciw firmom z możliwością zorganizowania integracji dla pracowników w niecodzienny sposób - na torze wyścigowym, ale nie ograniczając się tylko do atrakcji związanych z motoryzacją.

Nasza oferta jazd na torze Krzywa

Podczas specjalnie organizowanych eventów motoryzacyjnych pod okiem doświadczonych i profesjonalnych instruktorów, którzy zadbają przy tym o bezpieczeństwo jazdy, masz możliwość okiełznania koni pod maską, supersamochodów. 

Jeśli chcesz pochwalić się rodzinie i znajomym, a co najważniejsze mieć pamiątkę, która przypomni Ci po jakimś czasie emocje towarzyszące podczas jazdy supersamochodem, masz możliwość wykupienia filmu, na którym będzie uwieczniona jazda na torze wyścigowym.

Na torze wyścigowym Krzywa możesz przetestować jazdę następującymi samochodami: Lamborghini Gallardo, Nissan GT-R, Ferrari F430, Audi R8 V10, Ferrari F458 Italia, Porsche 911 GT3, Mitsubishi Lancer Evo X, Dodge Viper, Chevrolet Corvette C7, Ferrari California, BMW M4, Ferrari F12 Berlinetta, Honda NSX, Subaru Impreza, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, Chevrolet Camaro, Maserati GT, Aston Martin V8 Vantage czy bolidy jak KTM X-BOW i Ariel Atom.

Spełnij marzenia swoje lub swoich bliskich i nie odkładaj ich na później! Już dziś kup voucher na przejazd sportowym supersamochodem na torze wyścigowym Krzywa i przekonaj się jakie emocje towarzyszą podczas realizacji! Koniecznie zabierz ze sobą znajomych i rodzinę. Może będzie to początek nowej pasji?


Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: