Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 997

Jazda Porsche 911 GT3 997

Przejażdżka 911 - tką

Większość facetów marzy, aby udać się na przejażdżkę po profesjonalnym torze tym legendarnym autem. A może jazda Porsche również znajduje się na Twojej liście rzeczy do zrealizowania? Dzięki nam udasz się na wspaniałą przygodę, która utkwi Ci w pamięci na długi czas! Zajmij miejsce kierowcy i sprawdź jak szybko Porsche pokona całą długość toru! Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo! Nasi wyszkoleni instruktorzy zadbają o najwyższe standardy! Zabierz ze sobą znajomych bądź kogoś z rodziny! Będą mogli bacznie obserwować Twoją pełną emocji przejażdżkę Porsche! To idealny pomysł na prezent dla chłopaka, męża oraz każdego pasjonata motoryzacji.

Porsche 911 GT3

Porsche, chyba każdy słyszał o tej cudownej marce. Legenda motoryzacji i ikona sportowej jazdy. Każdy prawdziwy facet powinien udać się na przejażdżkę 911 - tką i przetestować ją na torze. Niesamowite doznania gwarantowane! Klasyczny i zarazem bardzo charakterystyczny kształt znalazł mnóstwo zwolenników z całego świata! Napęd na tył i przyspieszenie, które oscyluje w granicach 4 sek. do 100 km/h sprawi, że jazda nabierze sportowego charakteru. Gdy nie masz pomysłu na prezent, zamów voucher na przejazd tym wyjątkowym autem i spraw przyjemność swoim bliskim.

Dane techniczne:Porsche 911 GT3
Prędkość max 310 km/h
Silnik 3,6
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,2 sekundy
Moc 400 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: