1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Tesla

Jazda Tesla

Czy marzysz o doświadczeniu przyszłości motoryzacji już dziś? Podaruj voucher na prezent, który obejmuje jazdę za kierownicą jednego z najbardziej innowacyjnych samochodów na świecie. Jazda Teslą to nie tylko emocjonujące przeżycie, ale również krok w stronę elektromobilności. Jaką Teslą chciałbyś się przejechać – Teslą model S, model X czy model 3?
Czytaj więcej
Filtry

Voucher na jazdę Teslą – doskonały pomysł na prezent

Voucher na jazdę Teslą model 3 w Kielcach to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika motoryzacji. Obdarowany, po otrzymaniu bonu, będzie miał okazję zasiąść za kierownicą auta przyszłości i przeżyć niesamowite emocje.

Jazda ulicami miasta lub jazda po torze w jednej z wielu lokalizacji to doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci. Taki voucher to nie tylko niepowtarzalny prezent, ale również możliwość poznania nowoczesnych technologii i osiągów Tesli.

Sprezentuj uczucie przyspieszenia, które zapiera dech w piersiach, i pozwól cieszyć się komfortem jazdy. Podaruj bliskiej osobie chwile pełne adrenaliny.

Jak przebiega jazda Teslą model 3? Sprawdź możliwości auta w czasie jazdy próbnej

Przed rozpoczęciem jazdy zadaniem uczestnika jest akceptacja regulaminu i podpisanie odpowiednich dokumentów. Następnie odbywa się szkolenie z obsługi auta, gdzie obdarowany zapoznaje się z podstawowymi funkcjami Tesli oraz zasadami bezpieczeństwa (osoba biorąca udział w atrakcji musi mieć ważne prawo jazdy kat. B.).

Przejażdżka realizowana jest w towarzystwie doświadczonego instruktora, który zajmuje miejsce pasażera. W trakcie jazdy można przekonać się, jak działa autopilot i doświadczyć niezwykłych możliwości tego pojazdu z silnikiem o mocy 211 KM, a od 0 do 100 rozpędza się w jedyne 5,9 sekundy.

Czy voucher na prezent motoryzacyjny może spełnić marzenia?

Podarunki w formie przeżyć motoryzacyjnych są lepszym prezentem niż tradycyjne gadżety. Taki podarunek może spełniać marzenia i rozwijać pasje.

Zamiast kolejnego przedmiotu, daj bliskiej osobie możliwość zrealizowania marzeń o prowadzeniu nowoczesnego auta. Bon na jazdę Teslą lub innym supersamochodem to okazja, by odkryć nowe możliwości i doświadczyć niezwykłych emocji. To prezent, który na pewno zostanie doceniony i zapamiętany na długo.


Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: