Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ferrari F12 Berlinetta

Jazda Ferrari F12 Berlinetta

Jazda Ferrari F12 Berlinetta

Na pewno marzyłeś kiedyś o przejażdżce Ferrari?! Chętnie pomożemy w realizacji i zabierzemy Cię na tor wyścigowy, gdzie zasiądziesz we wnętrzu sportowego samochodu! Wczujesz się w rolę kierowcy rajdowego i sprawdzisz co potrafi najnowsze Ferrari. Gwarantujemy bezpieczeństwo na najwyższym poziome. Nasi profesjonalni instruktorzy mają na koncie tysiące jazd! Impreza na torze trwa cały dzień, zabierz ze sobą osoby towarzyszące, które będą mogły obserwować twoją jazdę. Zamów voucher na prezent bądź udaj się na pełną emocji przejażdżkę Ferrari.

Przejażdżka Ferrari

Ferrari F12 Berlinetta budzi zachwyt u każdego fana motoryzacji. Jest to następca modelu 599GTB, który oprócz dodatkowej mocy został "odchudzony" o zbędne kilogramy. Takie zabiegi sprawiają, że Ferrari porusza się po torze jeszcze szybciej i zaskakuje swoimi osiągami. Do pierwszej "setki" Ferrari rozpędza się w zaledwie 3,1 sekundy, warto także podać wartość przyspieszenia od 0 do 200km/h, ponieważ wynosi ona tylko 8,5 sekundy! Smukłe nadwozie Berlinetty z 12 cylindrowym silnikiem o pojemności 6,3 litra generuje zawrotną moc 740KM! Przejażdżka tym samochodem to nie lada wyzwanie, które z pewnością pozostanie w Twojej pamięci! 

Dane techniczne:Ferrari F12berlinetta
Prędkość max 340km/h
Silnik 6,3l V12
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 3.1 sekundy
Moc 740KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.