1. Go-Racing
  2. Tory
  3. Tor Łódź

Tor Łódź

Tor Łódź to jedyny obiekt w województwie łódzkim przystosowany do szybkiej, wyczynowej jazdy samochodami oraz motocyklami. Na miejscu znajduje się Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy, gdzie kierowcy pod okiem licencjonowanych instruktorów, mogą nauczyć się panowania nad pojazdem w poślizgu, w czasie złych warunków atmosferycznych i podczas niekontrolowanych sytuacji na drodze. Obiekt posiada dwie płyty poślizgowe oraz systemy zraszania zakrętów. Na torze organizowane są także track day’s, zarówno dla samochodów, jak i motocykli, podczas których kierowcy mogą sprawdzić potencjał pojazdów oraz przetestować własne umiejętności za kierownicą. Jest to również idealne miejsce na organizację imprez i spotkań biznesowych, towarzyskich lub firmowych.
Dane toru:
nawierzchnia
asfalt
długość
1050m
szerokość
8-12 m
zakręty
7
najdłuższa prosta
200
Pokaż więcej produktów

Charakterystyka Toru

Zróżnicowanie toru sprawia, że jest on idealnym miejscem do emocjonujących przejażdżek nie tylko dla początkujących kierowców, ale również dla tych doświadczonych i zaznajomionych z wyczynową jazdą, pasjonatów motoryzacji. Równa, asfaltowa nawierzchnia gwarantuje doskonałą przyczepność i wysoki komfort jazdy. Długość pętli toru wynosi 1050 metrów, jego szerokość oscyluje między 8-12 metrów. Nitka zawiera 7 zakrętów, w tym 5 w prawo i 2 w lewo, a najdłuższa prosta wynosi 200 metrów. Niewątpliwie najciekawszą cechą, która wyróżnia Tor Łódź na tle innych tego typu obiektów, jest teren z różnicą poziomów - pomiędzy 196 a 202,50 m.n.p.m., co gwarantuje niezapomniane doświadczenie, nieosiągalne na innych torach. Podczas każdego przejazdu wykonywany jest pomiar czasu, dzięki nowoczesnemu systemowi Tag Heuer. Wyniki na bieżąco wyświetlane są w poczekalni obiektu oraz w aplikacji mobilnej stworzonej specjalnie na potrzeby Toru Łódź. Na miejscu znajdują się także garaże z podnośnikami, multimedialna sala szkoleniowo-konferencyjna oraz kawiarnia.

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań zrzeszających uczestników z całej Polski. Tor znajduje się w województwie łódzkim, w gminie Stryków, 3 km od węzła autostradowego A1/A2. Z obiektu można bezpośrednio wjechać na drogę krajową 71. Odległość od centrum Łodzi wynosi 15 km, od Warszawy - 100 km. 

Bezpieczeństwo

Podczas sportowych, emocjonujących przejażdżek nie możemy zapominać o kluczowej kwestii, jaką jest bezpieczeństwo kierowców oraz wszystkich uczestników spotkań motoryzacyjnych. Był to główny cel zarządców, już na etapie planowania i budowy Toru Łódź. Na poboczach znajdują się specjalne tarki, które zapobiegają niebezpiecznym sytuacjom w razie ścięcia zakrętu, natomiast pułapki żwirowe zatrzymają pojazd w przypadku wypadnięcia z toru jazdy. Obsługa na bieżąco kontroluje czystość nawierzchni, nie ma więc możliwości by znalazły się na niej ostre kamienie lub żwir. Przed każdą przejażdżką instruktor przedstawi kierowcy zasady bezpieczeństwa oraz regulamin toru. W czasie pokonywania wyznaczonego dystansu zajmie miejsce na fotelu pasażera i na bieżąco będzie udzielał cennych wskazówek, dzięki którym przejażdżka będzie emocjonująca i dostarczająca adrenaliny, ale przede wszystkim bezpieczna.

Nasza oferta na Torze Łódź

Dołącz do grona osób, które osobiście przekonały się o potencjale drzemiącym w motoryzacyjnych bestiach! Usiądź za kierownicą Lamborghini Gallardo, Nissana GT-R, Porsche 911 lub Ferrari 458 Italia i wielu innych luksusowych samochodów, naciśnij pedał gazu i poczuj moc, która wbija w fotel! Idealnie równa, asfaltowa nawierzchnia toru zapewnia pełny komfort jazdy. Atrakcyjność spotkania podnosi fakt, iż na torze w jednym czasie pojawi się wiele kultowych aut, dzięki czemu będzie można przyjrzeć się im z bliska i usłyszeć niesamowity ryk silników! Mamy również rozwiązanie dla osób, które nie posiadają prawa jazdy i nastolatków. Mają oni możliwość przejażdżki na miejscu pasażera, podczas gdy za kierownicą usiądzie doświadczony kierowca rajdowy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zaprezentuje możliwości auta w najbardziej efektowny sposób. Nie czekaj dłużej, już teraz zacznij spełniać motoryzacyjne marzenia!


Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: