1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. KTM

Jazda KTM X-BOW po torze

Jazda KTM na wybranym torze wyścigowym to nie lada wyzwanie dla miłośnika czterech kółek. W zależności od wybranej opcji możesz wybrać jazdę za kierownicą lub na miejscu pasażera. Każda przejażdżka samochodem KTM odbywa się w towarzystwie instruktora, który dba o bezpieczeństwo i udziela cennych rad podczas realizacji. Voucher zakupiony na stronie www.go-racing.pl wykorzystać można w sezonie wiosenno-letnim, podczas eventu motoryzacyjnego. 
Czytaj więcej
Filtry
Pokaż więcej produktów

Samochody Ktm

KTM to pojazd, którego nie mijamy na co dzień poruszając się ulicami miast. To typ bolidu, stworzonego specjalnie do wyścigów i rajdów. Austriacka firma zajmuje się produkcją motocykli, quadów, rowerów, samochodów osobowych oraz gokartów od 1934 roku. Najwięcej sukcesów odniosła w dziedzinie motocykli, które po dzień dzisiejszy przodują w wielu rajdach, np. Dakar. 

KTM samochód 

Stworzony z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają czuć wiatr we włosach podczas sportowej jazdy. Austriacka firma w 2005 roku zaprojektowała ten wyjątkowy pojazd, a już w 2008 roku można było zamówić go na całym świecie, również w Polsce. To co go charakteryzuje to jego waga, która wynosi zaledwie 700 kilogramów. To zasługa aluminiowej ramy i konstrukcji karbonowej oraz wyeliminowaniu wielu części, np. przedniej szyby czy drzwi. Wyposażenie samochodu KTM jest minimalne, ograniczone do tego co niezbędne, właśnie po to aby uzyskać jak najniższą masę pojazdu. Bolid dzięki takiemu przełożeniu mocy, pozwala na zdobycie pierwszej setki w zaledwie 3,9 sekundy! Możesz poczuć tę moc na własnej skórze, podczas jazdy KTM po torze wyścigowym. 

Jazda KTM po torze

Jeżeli Ty lub osoba, którą pragniesz obdarować prezentem, nie posiadasz prawa jazdy to nic straconego! W swojej ofercie posiadamy jazdy nie tylko za kierownicą ale również przejażdżkę KTM w towarzystwie doświadczonego kierowcy. Podczas takiej atrakcji, instruktor zaprezentuje możliwości samochodu a Ty będziesz mógł cieszyć się realizacją przy jego boku. Kto wie czy taka przejażdżka nie będzie motywatorem do zdobycia prawa jazdy, tak aby w przyszłości zająć miejsce za kierownicą?! 

KTM prawie jak Formuła 1

Zasiadając we wnętrzu KTM, poczujesz się trochę jak kierowca rajdowy Formuły 1. Podobna konstrukcja, pozycja kierowcy i układy to wszystko przypomina pojazd wykorzystywany w najpopularniejszych wyścigach świata. Producenci KTM mieli jednak na celu stworzenie pojazdu, który zostałby dopuszczony do ruchu ulicznego przy jednoczesnym zachowaniu sportowego charakteru rodem z toru wyścigowego. Wybierając voucher na jazdę samochodem KTM, otrzymasz niepowtarzalną okazję do testowania tego wyjątkowego samochodu. 

Samochód KTM

Jeżeli jesteś fanem motoryzacji to zapewne słyszałeś chociaż raz o marce samochodu KTM, ale pewnie większość z Twoich znajomych nie ma zielonego pojęcia o tej austriackiej firmie. Dlatego jazda KTM to idealny prezent dla wymagającej osoby, którą ciężko zaskoczyć czymś oryginalnym. W kategorii samochody KTM posiadamy nie tylko jazdę KTM po torze ale również porównania tego sportowego bolida z innymi, popularnymi superautami. Dzięki takiej atrakcji osoba obdarowana zasiądzie nie tylko w jednym a w dwóch lub nawet 3 samochodach i sam wybierze swojego faworyta. 

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: