Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Subaru Impreza WRX

Jazda Subaru Impreza WRX

Przejażdżka WRC

Jeśli jesteś zwolennikiem rajdowych emocji, jazda Subaru z pewnością będzie dla Ciebie wspaniałym przeżyciem! Ta legenda rajdów w połączeniu z profesjonalnym torem potrafi dać wiele radości! Każdy, kto choć trochę interesuje się WRC musi zaliczyć przejażdżkę Subaru Imprezą i poczuć jego moc! A może zbliża się jakaś okazja i nie masz pomysłu na prezent? Jazda Imprezą jest strzałem w dziesiątkę, każdy facet będzie wniebowzięty po realizacji! Wystarczy tylko zamówić voucher i cieszyć się wyjątkową zabawą!

Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza to samochód wykorzystywany w licznych rajdach, wybierany przez najlepszych kierowców. Colin McRae zdobył za kierownicą Subaru mistrzostwo podczas Rajdu Nowej Zelandii oraz uzyskał tytuł Mistrza Świata. To potężna maszyna o niskiej masie własnej i napędzie na cztery koła potrafi nieźle zaskoczyć nawet najbardziej wymagającego kierowcę. Silnik boxera o mocy 224 koni mechanicznych rozpędza samochód do pierwszej setki w mniej niż 6 sekund! Zasiądź za kierownicą rajdówki i przekonaj się jaką moc w sobie kryje, realizując jazdę na wybranym torze wyścigowym. 

Dane techniczne:Subaru Impreza WRX
Prędkość max 230 km/h
Silnik 2.5l
Przyśpieszenie do 100 km 5.9 sekundy
Moc 224 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: