Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo

Marzyłeś kiedyś o przejażdżce Lamborghini? A może brakuje Ci mocnych wrażeń? Dzięki nam możesz spełnić swoje marzenie i udać się na niezapomnianą przygodę! Zajmij miejsce w Lamborghini i sprawdź jak szybko pokona pętle toru! Bezpieczeństwo zapewniają znakomicie wyszkoleni instruktorzy, którzy dbają o przebieg atrakcji. Impreza jest całodniowa, więc możesz zabrać ze sobą bliskie Ci osoby, które będą obserwować Twoją jazdę Lamborghini!

Przygoda rodem z hiszpańskiej Korridy

Lamborghini Gallardo, gdy tylko pojawia się na drodze budzi zainteresowanie każdego przechodnia. Jest niesamowicie piękne i diabelsko szybkie, a jazda z prędkością 315km/h robi wrażenie i pozwala poczuć sportowy charakter tego auta. Taka atrakcja z pewnością okaże się idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana motoryzacji. "Odchudzona" konstrukcja, napęd na cztery koła i potężna moc silnika to wyzwanie dla każdego kierowcy!

Dane techniczne: Lamborghini Gallardo
Prędkość max 315 km/h
Silnik 5,2l
Przyśpieszenie do 100 km 3,4 sekundy
Moc 560 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: