Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym

Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym

Cena od: 3499 zł
Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Mapa dostępnych lokalizacji

Jazda bolidem Formuły 1 jako pasażer

Zawrotna prędkość, przyspieszenie, które wgniata w fotel i emocje, które jeszcze do niedawna zarezerwowane były tylko dla nielicznych. Jazda bolidem Formuły 1 na miejscu pasażera to atrakcja, która pozwoli spełnić marzenia każdego pasjonata motoryzacji i miłośnika F1. Przejazd realizowany jest specjalnie skonstruowanym bolidem dwumiejscowym, przystosowanym do organizacji jazd typu co-drive. Zamów voucher na jazdę co-drive Formułą 1 i na własnej skórze przekonaj się jakie przeciążenia panują w kabinie bolidu!

Realizacja wydarzenia odbyła się w terminie 1-7 czerwca 2023, aktualnie w sprzedaży dostępne są terminy na 2024 rok. Rezerwacje na terminy przyjmowane są według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Bolid Formuły 1

Przejazd realizowany jest specjalnie skonstruowanym bolidem, stworzonym na bazie modelu BMW Sauber F1.06 z 2006 r. To właśnie w tym roku swoją karierę w Formule 1 zaczynał Robert Kubica i kto wie, może nawet siedział w tym właśnie pojeździe? W bolidzie zmodyfikowany został przód pojazdu, który po zmianach umożliwia realizację jazd typu co-drive. Instruktor zajmuje miejsce z przodu za kierownicą, a uczestnik siada z tyłu za instruktorem na miejscu pasażera. Dwumiejscowy bolid Formuły 1 to pojazd unikatowy na skalę światową.

Dane techniczne

Przyspieszenie: 0-200 km/h w 5,5 sekundy
Prędkość maksymalna: 330 km/h
Waga: 580 kg
Silnik: V8
Skrzynia biegów: sześciobiegowa, sekwencyjna
Moc: 610 KM przy 12.000 obr/min
Tarcze hamulcowe: Brembo
 

Filmowanie

W zależności od wybranej opcji, możliwe nagrywanie jazdy. Nagranie zostanie wykonane dwoma kamerami typu go-pro zamontowanymi w kokpicie bolidu. Nagrania zostaną poddane podstawowemu montażowi i obróbce. Link do pobrania filmu zostanie udostępniony na adres e-mail klienta w terminie do 14 dni od daty przejazdu.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu, a jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu kierowcy zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie oczekuj w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Eventy motoryzacyjne to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent