Jazda Jeep Grand Cherokee Trackhawk

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

199,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Przygoda na torze

Jazda za kierowcnicą Jeepa Grand Cherokee Trackhawk to atrakcja dla największych fanów motoryzacji. To nie jest typowo sportowy pojazd, który kojarzony jest z torem wyścigowym, ale jazda nim w takich warunkach to nie lada wyzwanie dla każdego kierowcy. Znasz miłośnika czterech kółek, który marzy aby wziąć udział w imprezie motoryzacyjnej i poznać wyjątkowy klimat takich wydarzeń? Voucher na jazdę Jeepem będzie idealnym prezentem dla męża lub brata, a każda osoba obdarowana może zaprosić swich bliskich i wspólnie spędzić czas. Eventy motoryzacyjne są bowiem całodniowe, każdy uczestnik po wykonaniu swojego przejazdu może pozostać na torze i obserwować wyczyny innych samochodów. 

Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee Trackhawk to najmocniejsza odmiana modelu, który jest prawdziwym rarytasem pod względem wyprodukowanych egzemplarzy. W całej Europie jeździ zaledwie 300 sztuk tego modelu, a w samej Polsce mieszka tylko 51 posiadaczy tego wyjątkowego samochodu. Ten samochód wyróżnia się na tle innych modeli ale w żaden sposób nie odstaje od nich na torze wyścigowym! Producenci zadbali o to, aby pomimo swoich potężnych gabarytów, mógł on konkurować z wieloma popularnymi supersamochodami. Nie bez przyczyny Jeep Grand Cherokee Trackhawk został okrzyknięty najszybszym SUV-em świata.

Dane techniczne:Jeep Grand Cherokee
Prędkość max290 km/h
Silnik5204cm3 V10
Przyśpieszenie do 100 kmdo 100 km/h w 3,5 sekundy
Moc707 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.


Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

KIELCE MIEDZIANA GÓRA
Nawierzchniaasfalt
Długość1000m
   
TORNawierzchniaDługość
KIELCE MIEDZIANA GÓRAasfalt1000m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy.
Lokalizacja
Tor Kielce-Miedziana Góra

Napisz opinię

Jazda Jeep Grand Cherokee Trackhawk

Jazda Jeep Grand Cherokee Trackhawk

Jazda za kierowcnicą Jeepa Grand Cherokee to atrakcja dla największych fanów motoryzacji. To nie jest typowo sportowy pojazd, który kojarzony jest z torem wyścigowym, ale jazda nim w takich warunkach to nie lada wyzwanie dla każdego kierowcy. Realizując voucher, przekonasz się jaka moc drzemie w tym 707 konnym samochodzie! Zabierz bliskich i wspólnie weźcie udział w tym niesamowitym wydarzeniu!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej