Jazda V-STORM dla dwojga

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

219,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
3

V-Storm

V-Storm to zjawiskowy pojazd 3-osobowy, nazywany "bratem" Ariel Atoma. Samochód przeznaczony jest do jazdy co-drive z dwoma pasażerami z tyłu. Zastosowano w nim układ foteli praktycznie identyczny, jak w przypadku kultowego McLarena F1. Dzięki temu udział w realizacji mogą wziąć dwie osoby. Instruktor zadba o to, by przejażdżka była niezapomniana i dostarczyła solidnej dawki adrenaliny, dbając przy tym o bezpieczeństwo podczas realizacji.

Niezapomniany przejazd!

Jeżeli jesteś fanem motoryzacji, to ten prezent jest idealny dla Ciebie! Na własnej skórze poczujesz emocje, które towarzyszą imprezom na torze wyścigowym i będziesz mógł dzielić je z osobą towarzyszącą. Kilkanaście sportowych samochodów z najwyższej półki i najlepsi instruktorzy w Polsce to gwarancja niezapomnianych przeżyć! Zajmiecie miejsca jako pasażer i zmierzycie się z tą sportową maszyną!  Po pokonanym przejeździe będziecie mogli pozostać na torze i spędzić czas na oglądaniu innych sportowych pojazdów i ich wyczynów. Spędzicie cały dzień na torze, a wspomnienia z tego przeżycia na długo pozostaną w waszej pamięci!

Dane techniczne:V-STORM
Prędkość max255 KM/H
Silnik2,0
Moc300 KM
Przyspieszenie2.7 s do 100 km/h

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa jakie panują na torze. Instruktor zaprezentuje możliwości pojazdu realizując jazdę w towarzystwie osób obdarowanych. 

Jak wygląda realizacja

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

 • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TORBIAŁYSTOKJASTRZĄB RADOMKARTINGOWY POZNAŃKOSZALINKRAKÓWŁÓDŹMODLINMOTOPARK TORUŃMOTO PARK UŁĘŻOLSZTYNPOZNAŃPSZCZÓŁKISŁOMCZYNKRZYWA (WROCŁAW)
N.asfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfalt
D.1050m2400m1300m1050m1050m1050m1200m1050m2500m2000m4100m1200m1200m2000m
 
TORNawierzchniaDługość
BIAŁYSTOKasfalt1050m
JASTRZĄB RADOMasfalt2400m
KARTINGOWY POZNAŃasfalt1300m
KOSZALINasfalt1050m
KRAKÓWasfalt1050m
ŁÓDŹasfalt1050m
MODLINasfalt1200m
MOTOPARK TORUŃasfalt1050m
MOTO PARK UŁĘŻasfalt2500m
OLSZTYNasfalt2000m
POZNAŃasfalt4100m
PSZCZÓŁKIasfalt1200m
SŁOMCZYNasfalt1200m
KRZYWA (WROCŁAW)asfalt2000m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Usiądź jako
pasażer
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Tory: Białystok, Jastrząb, Koszalin, Kraków, Krzywa, Łódź, Modlin, Poznań (Główny i Karting), Olsztyn, Pszczółki, Słomczyn, Toruń, Ułęż
Oceń 5/5
2020-06-30
Świetna jazda

"Wspaniały prezent dla osób szukających weekendowych emocji w postaci przejażdżki z profesjonalnym kierowcą - polecam "

  Oceń 5/5
  2020-06-30
  5+

  "Świetna zabawa, zdecydowanie polecam jazdę V-Storm"

   Oceń 5/5
   2020-05-29
   Jazda, jazda, jazda !

   "Fantastyczny prezent dla fanów szybkiej jazdy i adrenaliny - nie spodziewałem się że można tak szaleńczo dobrze się bawić jako pasażer nie prowadząc tak fajnego samochodu - warunek aby to był profesjonalny kierowca który wyciśnie wszystkie możliwości z tego V-Stroma . Zdecydowanie polecam "

    Napisz swoją opinię !

    Napisz opinię

    Jazda V-STORM dla dwojga

    Jazda V-STORM dla dwojga

    Jeżeli jesteś fanem motoryzacji, to ten prezent jest idealny dla Ciebie! Na własnej skórze poczujesz emocje, które towarzyszą imprezom na torze wyścigowym. Kilkanaście sportowych samochodów z najwyższej półki i najlepsi instruktorzy w Polsce to gwarancja niezapomnianych przeżyć! V-Storm to zjawiskowy pojazd 3-osobowy, nazywany "bratem" Ariel Atoma. 

    Podobne prezenty

    Jak to działa?

    Voucher

    Jak wygląda voucher?

    Darmowa dostawa

    Na zakupy powyżej 200 zł

    Blog

    Poznaj nasz serwis bliżej