Jazda ulicami miast: BMW I8

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

449,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
8

Jazda BMW I8 ulicami miasta

logo BMW I8

BMW i8 to nowoczesny i ekologiczny samochód sportowy o niesamowitych osiągach, zachwycającej stylistyce oraz parametrach zużycia paliwa i emisji spalin na poziomie auta kompaktowego. Zastosowany w BMW i8 hybrydowy napęd harmonijnie łączy ze sobą silnik elektryczny i spalinowy, zapewniając najwyższą wydajność i dynamikę jazdy. Wybierz się na przejażdżkę BMW i8 ulicami miasta i przekonaj się, że sportowa jazda i niskie zużycie paliwa mogą iść ze sobą w parze!

Niezapomniany przejazd!

Jazda BMW i8 ulicami miasta to nie tylko szybka jazda sportowym samochodem. To niecodzienna okazja by samemu przetestować najnowocześniejszą i najbardziej ekscytującą hybrydę na rynku samochodowym. Jazda po mieście odbywa się na trasie wyznaczonej przez organizatora i obejmuje zarówno jazdę wśród miejskich zabudowań, jak i przejazd drogą szybkiego ruchu. Zróżnicowanie trasy pozwoli w pełni ocenić prowadzenie BMW w każdych warunkach. 

Dane techniczne:BMW I8
Prędkość max 250 km/h
Silnik 1,5 Turbo + elektryczny
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,4 sekundy
Moc 362KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany. Przed przystąpieniem do jazdy osoba obdarowana weźmie udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Przez cały czas, miejsce pasażera zajmuje instruktor, który nadzoruje nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu. Wszystkie pojazdy biorące udział w atrakcji są na bieżąco serwisowane i poddawane przeglądom technicznym.

Film z przejazdu

Do dyspozycji będą dwie kamery (dodatkowo płatne przed realizacją). Jedna rejestruje cała trasę, umieszczona jest na zewnątrz samochodu. Druga kamera wewnątrz auta, uchwyci każdy twój uśmiech. Otrzymasz profesjonalnie obrobiony klip video! Dzięki temu będziesz mógł wspominać swoją jazdę przez długi czas. Wszystkie szczegółowe informacje otrzymasz tuż przed realizacją!

Jak wygląda realizacja

  • Przejażdżka po mieście odbywa się po jednej z dwóch wyznaczonych tras.

  • Po wybraniu dwóch okrążeń, przejazd odbywa się po jednym okrążeniu każdą z tras, bądź dwa razy tą samą trasą.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Czas trwania
Całość trwa około 15 minut (krótki instruktaż + jazda)
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Tarnowskie Góry, Kraków
Długość okrążenia
8 km
Oceń 5/5
2021-03-31
Jazda uliami miasta

"Jazda BMW I8 zdecydowanie zrobiła na mnie wrażenie! Moim marzeniem teraz jest posiadanie takiego samochodu, bo tak komfortowej jazdy po mieście jeszcze nie zaznałem, ekstra!"

Oceń 5/5
2020-10-13
BMW

"Dostałem ten przejazd na urodziny. Cóż mogę powiedzieć więcej - mega !!!!!"

Oceń 5/5
2020-10-09
Polecam

"Prezent kupiliśmy koledze na urodziny, bo kocha i tylko uznaje BMW. Zrobiliśmy to dla żartu, ale okazało się, że jeszcze nigdy nie był tak zadowolony z prezentu. Mówił, że mega akcja i isntruktor pozwolił mu zaszaleć."

Oceń 5/5
2020-09-17
majstersztyk

"Kompletnie nie pasuje do stajni BMW, ale robi ogromne wrażenie. Polecam"

Oceń 5/5
2020-06-08
mój prezent marzeń

"To było niesamowite przeżycie, a zazdrość w oczach innych kierowców - bezcenna!!!"

Oceń 5/5
2020-04-02
Git

"Jazda tym samochodem to poezja - polecam "

Oceń 5/5
2019-11-22
BMW to jednak BMW

"Dostałem w prezencie jazdę po Krakowie.
I powiem tak: prezent the best ever!!!
BMW to jednak BMW, robi wrażenie i wyglądem i możliwościami. REWELACJA!!!"

Oceń 5/5
2019-09-27
samochód jak samochód

"ważne że można było nacisnąć gaz do dechy"

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Jazda ulicami miast: BMW I8

Jazda ulicami miast: BMW I8

Jazda BMW I8 to z pewnością marzenie niejednego miłośnika szybkich i ekskluzywnych samochodów. To niecodzienna okazja by samemu przetestować najnowocześniejszą i najbardziej ekscytującą hybrydę na rynku samochodowym. Spełnisz swoje marzenie motoryzacyjne, zasiądziesz za kierownicą sportowego BMW i przetestujesz jego możliwości w każdych warunkach drogowych! 

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej