Lamborghini Huracan vs Ferrari Italia vs Porsche 911 Carrera

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

1 999,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Przygoda na torze

Znasz miłośnika motoryzacji, dla którego jazda jednym samochodem na torze to za mało? Niektórzy mają okazję poprowadzić dwa sportowe auta podczas jednego wydarzenia, ale Ty zasiądziesz za kierownicą aż trzech ikon motoryzacji! Osoba obdarowana doceni jazdę tak popularnymi i rozpoznawalnymi modelami jakimi są Porsche, Lamborghini i Ferrari. Wizerunek każdego z nich wykorzystywany jest w wielu filmach akcji i grach wideo, a osiągi na torze klasyfikują je w gronie najszybszych samochodów na świecie. Realizując ten voucher spełni się marzenie niejednego fana motoryzacji. Nie zwlekaj, zamów voucher już dziś!

Trzy sportowe samochody

Trzy samochody, każdy równy sobie na torze. Sam wygląd Lamborghini mówi o tym, że jest on stworzony przede wszystkim do szybkiej jazdy, co gwarantuje 610 konny silnik o pojemności 5,2 litra w układzie V10. Sama nazwa – HURACAN, pochodzi od niezwyciężonego byka z hiszpańskiej hodowli. Ferrari Italia to model uznawany za jeden z najlepszych samochodów w historii motoryzacji. 570 koni pod maską zadowoli najbardziej wymagających kierowców. Ostatni model jest niezwykle unikalny. Na świecie powstało jedynie 80 sztuk Porsche 911 Carrera S Martini Racing Edition.

Lamborghini HuracanVSFerrari ItaliaPorsche 911
310 KM Moc 570 KM 400 KM
5,2 Pojemność (cm³) 4,5 3,8
3,2 s. Przyśpieszenie do 100 km 3,4 s. 4,1 s.
325 km/h Prędkość max 325 km/h 306 km/h

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 9 okrążeń jedziesz po trzy okrążenia każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.


Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

KIELCE MIEDZIANA GÓRA
Nawierzchnia asfalt
Długość 1000m
   
TOR Nawierzchnia Długość
KIELCE MIEDZIANA GÓRA asfalt 1000m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy.
Lokalizacja
Tor Kielce-Miedziana Góra

Napisz opinię

Lamborghini Huracan vs Ferrari Italia vs Porsche 911 Carrera

Lamborghini Huracan vs Ferrari Italia vs Porsche 911 Carrera

Trzy sportowe samochody podczas jednego wydarzenia?! To spełnienie marzeń każdego miłośnika czterech kółek! Zasiądziesz za kierownicą Porsche 911, Ferrari Italia i Lamborghini Huracan  i poczujesz się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Na tor zabierz swoich bliskich, którzy będą podziwiać Twoją jazdę z bezpiecznej odległości. Pobyt wśród innych fanów motoryzacji na pewno zapisze się w Twojej pamięci!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej