1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW

Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW

Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW

Cenisz sobie możliwość wyboru, niestandardowe rozwiązania, a przede wszystkim kochasz prędkość? W takim razie ta atrakcja jest stworzona dla Ciebie! Dwa zupełnie różne samochody sportowe, ale łączy je jedno - zawrotna prędkość jaką potrafią osiągnąć. Jazda tymi pojazdami to nie lada wyzwanie, ale bez obaw nad wszystkim czuwa profesjonalny kierowca. Jazda Lamborghini Gallardo to coś w sam raz dla fanów wygodnych sportowych aut w luksusowym wydaniu. Z kolei przejażdżka KTM X-Bow pozwoli Ci poczuć się niczym w bolidzie Formuły 1. 

Jazda Lamborghini Gallardo kontra KTM X-BOW

Lamborghini Gallardo i KTM x-BOW to pojazdy z dwóch zupełnie różnych motoryzacyjnych światów. Drapieżna sylwetka i ostre linie świateł Lamborghini Gallardo dodają mu charakteru, a ukryty pod maską silnik o mocy 560 KM pozwala rozwinąć prędkość nawet 315 km/h. Usiąść za kierownicą tego auta to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla każdego, nawet najbardziej doświadczonego kierowcy. Inną klasą pojazdów torowych jest zwinny KTM X-BOW, którego śmiało można zakwalifikować do kategorii bolidów. Nadwozie KTM-a nie posiada dachu i tym samym jazda tym ultralekkim pojazdem pozwala poczuć prędkość na własnej skórze, a ta dochodzi nawet do 220 km/h. Ochronny kask potęguje wrażenie udziału w prawdziwych wyścigach na torze. Poprowadź oba pojazdy, oceń ich możliwości zza kierownicy i wybierz swojego faworyta!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1 h przed jazdą.

Lamborghini Gallardo VS KTM X-BOW
315 km/h Prędkość max 220 km/h
5,2l V10 Silnik 2,0 Turbo
3,4 s Przyśpieszenie do 100 km 3,9 s
560 KM Moc 240 KM

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: