Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ford Mustang vs KTM X-BOW

Ford Mustang vs KTM X-BOW

Ford Mustang vs KTM X-BOW

Podczas jazdy zajmiesz miejsce za kierownicą i poczujesz moc obu samochodów! Jeżeli jesteś fanem czterech kółek, to ta atrakcja będzie dla Ciebie idealna! Forda Mustanga znają wszyscy fani motoryzacji. To prawdziwa kwintesencja amerykańskiej klasyki lat 60. Ford Mustang GT zyskał bardziej aerodynamiczny kształt niż poprzednicy, osiągając tym samym doskonałe przyspieszenie. Z kolei przejażdżka KTM X-BOW - ultralekkim bolidem, to czysty żywioł, bo brak tu jakichkolwiek systemów wspomagających jazdę! Wykorzystaj potencjał profesjonalnego toru wyścigowego. Sprawdź się w roli kierowcy tych dwóch pojazdów i wystaw na próbę swoje umiejętności jazdy! Zamów voucher i spędź niezapomniane chwile, które będziesz wspomniał przez długi czas!

Jazda Ford Mustang kontra KTM X-BOW

Nie możesz się zdecydować, którym autem chcesz się przejechać? Dla nas to nie problem! Przygotowaliśmy porównanie dwóch sportowych aut, które kryją pod maską potężnie mocne silniki. Przekonaj się na własnej skórze jak wygląda jazda kultowym Fordem Mustangiem z silnikiem o mocy 421 KM, który rozpędza auto do pierwszej setki w zaledwie 4,8 sekundy oraz ultralekkim bolidem KTM X-BOW, który rozwija prędkość nawet 220 km/h, a 100 km/h osiąga już w 3,9 sekundy od startu. Te dwa pojazdy, choć zupełnie różne, dostarczają równie emocjonujących wrażeń z jazdy. Sprawdź się za kierownicą każdego z nich i wybierz swojego faworyta!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń przejedziesz po jednym okrążeniu toru każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.
  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

Ford MustangDane techniczneKTM X-Bow
250 km/h Prędkość max 220 km/h
5,0 l Silnik 2,0 l
4,8 s Przyśpieszenie do 100 km 3,9 s
421 KM Moc 240 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.