1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ferrari F430 vs Nissan GTR

Ferrari F430 vs Nissan GTR

Ferrari F430 vs Nissan GTR

Jeden pochodzi z dalekiego Wschodu, drugi z gorących Włoch. Są jednak rzeczy, które łączą oba te auta, a konkretnie potężna moc silnika i precyzja wykonania. Dodatkowym atutem jest luksus jaki gwarantuje przejażdżka samochodami sportowymi tej klasy. Teraz masz okazję sprawdzić to sam i przeżyć przygodę, której nie zapomnisz przez wiele lat. Mogą Ci towarzyszyć przyjaciele i kibicować jako widownia. Do dyspozycji masz profesjonalnego instruktora, który zadba o bezpieczeństwo i pomoże Ci wyciągnąć maksimum przyjemności z przejazdu. 

Jazda Ferrari F430 kontra Nissan GTR

Kultowe Ferrari F430 czy nowoczesny Nissan GTR? Teraz już nie musisz wybierać, bo w ramach jednego prezentu możesz przejechać się każdym z tych aut! Przejażdżka Ferrari z prędkością dochodzącą nawet do 315km/h robi wrażenie nawet na najbardziej doświadczonych kierowcach. Drapieżna i opływowa budowa nadwozia zdecydowanie ułatwia mu to zadanie, a przyspieszenie w 3,9 sekundy do setki dosłownie wgniecie Cię w fotel. Jazda Nissanem GTR - samochodem z pozoru bardziej "codziennym" i produkowanym seryjnie, dostarcza wcale nie mniej wrażeń. Silnik o mocy 485 KM rozpędza auto do setki w zaledwie 3,5 sekundy i pozwala osiągnąć prędkość nawet 311 km/h. W dodatku stylistyka karoserii i oświetlenia dodają Nissanowi charakteru i sprawiają, że koło tego auta nie da się przejść obojętnie. 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1 h przed jazdą.

Ferrari F430 Dane techniczne Nissan GTR
315 km/h Prędkość max 311 km/h
4,3l V8 Silnik 3.8 V6
3,9 s Przyśpieszenie do 100 km 3,5 s
490 KM Moc 485 KM

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: