1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ferrari 458 Italia vs Ferrari F430

Ferrari 458 Italia vs Ferrari F430

Ferrari F430 vs Ferrari 458 Italia

Przejażdżka Ferrari to niebywała okazja, aby sprawdzić na własnej skórze jak szybkie są te dwa auta. To również szansa aby wypróbować, który model samochodu bardziej odpowiada Twoim preferencjom. Zabierz ze sobą przyjaciół i pozwól im podziwiać Twoje poczynania za kierownicą. Masz do dyspozycji prawdziwy tor wyścigowy, a nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny instruktor. Poczuj niewiarygodną prędkość i wygodę jaką oferuje marka Ferrari. Wystarczy, że wykupisz voucher. To idealny pomysł na prezent dla chłopaka, męża oraz każdego pasjonata motoryzacji. Nie czekaj i spełniaj marzenia.

Przejażdżka z włoskim temperamentem

Twój mężczyzna nie może się zdecydować jakie super auto wybrać? W takim razie jazda w formie prezentu jest stworzona dla niego! Wystarczy jeden voucher, aby sprawdzić się za kierownicą dwóch obrzydliwie szybkich maszyn Ferrari 458 Italia i Ferrari F430. Jazda tymi wyjątkowo pięknymi samochodami spod znaku czarnego konia daje porządny zastrzyk adrenaliny! Gwarantujemy, że większość facetów będzie wspominać jazdę Ferrari przez długi czas. Ostrzegamy, tak wyjątkowe przeżycie potrafi uzależnić! Prawie wszyscy po zrealizowanej jeździe chcą spróbować jeszcze raz! Zamów voucher i przekonaj się, które Ferrari lepiej sprawuję się na profesjonalnym torze.

Ferrari F430 Dane techniczne Ferrari 458 Italia
315 km/h Prędkość max 340 km/h
4,3l V8 Silnik 4.5l V8
4,0 s Przyśpieszenie do 100 km 3.5 s
490 KM Moc
570KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut, analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: