Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7

Jazda Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7

Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7

Jazda Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7 to atrakcja dla osób ceniących nie tylko prędkość i jakość wykonania, ale przede wszystkim niesamowity, sportowy wygląd. Przejazdy samochodowe na torze wyścigowym to niezwykłe doświadczenie, które zapamiętasz na długi czas. Profesjonalny tor wyścigowy to najlepsze miejsce, gdzie możesz przetestować możliwości jezdne aut w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Dzięki temu jazda Dodge Viperem oraz Chevroletem Corvette - klasykami amerykańskiej motoryzacji, stanie się jeszcze większą przyjemnością. 

Jazda Dodge Viper GTS kontra Chevrolet Corvette C7

Nie możesz się zdecydować, którym autem się przejechać? Teraz to nie problem! Przekonaj się na własnej skórze jak wygląda jazda Chevroletem Corvette C7 i porównaj ją z przejażdżką Dodgem Viper GTS. Przejażdżka samochodem sportowym tej klasy to nielada wyzwanie, nawet dla najbardziej doświadczonego kierowcy. Piekielne 640 KM pod maską Dodga, rozpędza auto do prędkości nawet 340 km/h. Kultowy Chevrolet Corvette nie pozostaje jednak w tyle - z silnikiem o mocy 450 KM rozwija prędkość nawet 330 km/h, a pierwszą setkę osiąga w zaledwie 3,6 sekundy.  Przetestuj oba pojazdy na torze wyścigowym i wybierz swojego faworyta!. 

Voucher na prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla chłopaka? Każdy facet będzie zadowolony z jazdy Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7. Już kilka minut po zakupie otrzymasz na maila voucher na przygotowany do wydrukowania i wręczenia na prezent. Natomiast jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

Dodge Viper GTS Dane techniczne CHEVROLET CORVETTE C7
340 km/h Prędkość max 330km/h
8.4l V10 Silnik 6.2l V8
3.6 s Przyśpieszenie do 100 km 3.6  s
640KM Moc 450 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent