Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Subaru Impreza WRX vs BMW M Power (E46)

Subaru Impreza WRX vs BMW M Power (E46)

Cena od: 539 zł
Wybierz lokalizację (spośród 11 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Mapa dostępnych lokalizacji

Subaru Impreza WRX vs BMW M Power

Weź udział w niezapomnianej jeździe Subaru Impreza WRX kontra BMW M Power i wybierz swojego faworyta. Każdy miłośnik motoryzacji i rajdów samochodowych powinien wybróbować potencjał tych dwóch aut, a teraz masz możliwość przetestować je jedno po drugim i na świeżo porównać wrażenia z jazdy. Sportowe BMW M Power czy rajdowa legenda - Subaru Impreza WRX? Wypróbuj każde z nich w czasie jazdy na torze wyścigowym i sam zdecyduj, który daje więcej mocnych wrażeń w czasie jazdy.

Jazda Subaru Impreza WRX kontra BMW M Power

Usiądź za kierownica dwóch sportowych pojazdów i przekonaj się jaką kryją moc! Nasze BMW M3 Power to mocniejsza, sportowa wersja klasycznego BMW E46. Silnik o pojemności 3,2 l i mocy 342 KM rozpędza auto do pierwszych 100 km/h w zaledwie 4,6 sekundy od startu i pozwala osiągnąć maksymalną prędkość 270 km/h. Napęd na tył i manualna skrzynia biegów dostarczają jeszcze większej frajdy podczas jazdy. Z kolei Subaru Impreza WRX to legenda rajdów WRC. Silnik o mocy 224 KM pozwala rozpędzić pojazd do setki już w 5,9 s i rozwinąć maksymalną prędkość nawet 230 km/h.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń przejedziesz po jednym okrążeniu toru każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1 h przed jazdą.

 
BMW M Power Dane techniczne Subaru Impreza WRX
270 km/h Prędkość max 230 km/h
3,2l Silnik 2,5l
4,6 s Przyśpieszenie do 100 km 5.9 s
342 KM Moc 224 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent