Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Audi R8 vs Nissan GTR

Audi R8 vs Nissan GTR

Audi R8 vs Nissan GTR

Przejażdżka samochodem sportowym dostarcza solidnej dawki adrenaliny i niezapomnianych emocji - tym bardziej, gdy masz możliwość wypróbowania nie jednego, lecz dwóch niesamowitych aut! Wstępując na tor wyścigowy od razu poczujesz atmosferę niczym na zawodach Formuły 1, ale tym razem będziesz kimś znacznie więcej niż tylko biernym obserwatorem. Zapach paliwa i skórzanej tapicerki, a do tego ryk silnika i zawrotna prędkość sprawią, że na własnej skórze poczujesz motoryzacyjne emocje na najwyższym poziomie. 

Jazda Audi R8 kontra Nissan GTR

Sportowe auto o zgrabnej bryle kontra dwudrzwiowe coupe z drapieżną sylwetką - oba to nowoczesne samochody wysokiej klasy, obok których nie sposób przejść obojętnie. Audi R8 z silnikiem o mocy 430 KM, który pozwala osiągnąć prędkość ponad 300 km/h i Nissan GTR, który potrzebuje zaledwie 3,5 sekundy, aby rozpędzić się do setki. Przetestuj możliwości każdego z tych pojazdów na torze wyścigowym i wybierz swojego faworyta! 

Voucher na prezent

Voucher na jazdę Audi R8 vs Nissan GTR jest również świetnym rozwiązaniem na prezent dla chłopaka oraz każdego fana motoryzacji. W kilka minut po złożeniu zamówienia otrzymasz na podany adres mailowy voucher przygotowany do wydruku i wręczenia na prezent. Jeśli zaś zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

Audi R8 Dane techniczne Nissan GTR
302 km/h Prędkość max 311 km/h
4,2 V8 Silnik 3.8 V6
4,6 s Przyśpieszenie do 100 km 3,5 s
430 KM Moc 485 KM

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: